3 důvody, proč si koupit hodinky Rado Captain Cook

Estimated read time 5 min read

Při rozhodování, zda si ty nebo ty hodinky pořídit, nebo ne, rozhoduje mnoho faktorů. Zvláště, pokud jde o luxusní hodinky, kterými jsou hodinky Rado Captain Cook. Musíte vzít v úvahu nejen to, kdy je možné je nosit, jejich odolnost, ale také kvalitu strojku a celkovou pověst značky. Hodinky Captain Cook jsou součástí odkazu značky. Jelikož se jedná o jedny z prvních hodinek Rado, upevnily si své místo v srdcích fanoušků i kritiků.

Níže ve článku prozkoumáme 3 důvody, proč si koupit hodinky Rado Captain Cook.

1. Vynikající styl hodinek!

Odolné, hezké a význačné – to jsou jen některé ze slov, kterými lze popsat řadu Captain Cook. Hodinky Captain Cook jsou určeny pro „lékaře, inženýry, sportovce, hlubinné potápěče, řidiče závodních automobilů“ – to je uvedeno na webových stránkách značky- hodinky mají výrazný mužský tón. Tyto hodinky jsou větší a objemnější než některé jiné hodinky této značky. Hodinky Captain Cook jsou hodinky, které nosíte, když chcete upoutat pozornost.

RADO XL 'Captain Cook' Automatic Bronze
RADO XL ‚Captain Cook‘ Automatic Bronze, zdroj obrázku: Rado.com

Captain Cook XL patří mezi největší v této řadě. Jejich bronzové pouzdro má průměr 42 mm a tloušťku 12,5 mm. Vedle smaragdově zelené keramické lunety a zeleného ciferníku mají hodinky zelený kožený řemínek. Živá zelená barva v kombinaci s bronzovými prvky činí tyto hodinky módními a elegantními. Luminiscenční ručky a indexy kontrastují s číselníkem. Hodinky mají automatický strojek s rezervou chodu 80 hodin. Krásný design doplňuje antireflexní safírové sklíčko.

Hodinky Rado Captain Cook jsou hodinky, které nosíte, když chcete upoutat pozornost.

2. Hodinky Captain Cook jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a vysoce odolných materiálů

Rado používá pouze ty nejkvalitnější materiály. Jedním z důvodů, proč je značka tak vysoce respektovaná, je její vynalézavé použití keramiky. Vytváření nových barev a způsobů jejich použití v horologii vynesl Rado v posledních letech raketově ke slávě. Keramika je vysoce odolný materiál, extra odolný proti poškrábání a hypoalergenní materiál. Keramika se používá v hodinářství, medicíně a strojírenství.

RADO Captain Cook High-Tech Black Ceramic R32127152
RADO Captain Cook High-Tech Black Ceramic R32127152, zdroj obrázku: Rado.com

Tyto hodinky Rado Captain Cook mají pouzdro i řemínek z černé high-tech keramiky. Hodinky mají navíc safírové sklíčko, které zvyšuje jejich odolnost. Pouzdro má průměr 43 mm. Aby bylo možné ctít původní účel hodinek, mají tyto hodinky Rado vodotěsnost 30 barů. O pohon hodinek se stará automatický strojek s kalibrem R734. Kromě působivé rezervy chodu až 80 hodin je strojek vybaven vlásenkou Nivacron, která jej chrání před magnetickým polem. Skeletový číselník dodává designu na zajímavosti.

3. Stanete se součástí uznávané rodiny Rado

Rado, známý jako „Master of materials“ je značka, která postupem času získala mnoho ocenění. Rado je chválen za svůj inovativní přístup k hodinářskému průmyslu a je průkopníkem v tomto odvětví. Značka je kreativní nejen svými návrhy, ale také použitím nových materiálů. Rado má více než stoleté zkušenosti a odborné znalosti. Značka našla své počátky v roce 1917 ve švýcarském Lengnau pod názvem Schlup & Co. O několik let později značka, nyní pojmenovaná Rado, uvedla na trh své první potápěčské hodinky – Captain Cook v roce 1962.

Jediný pohled na číselník hodinek Rado Captain Cook vám bude stačit, abyste pochopili majestátnost těchto hodinek. Značka Rado je známá jako průkopník práce s nejmodernějšími materiály, inovativními designy a netradičními barevnými kombinacemi.

A cena hodinek Captain Cook? Počítejte od 60 do 100 tisíc.

Sportovní elegance, neotřelý vzhled, precizní zpracování. To jsou hodinky RADO z kolekce Captain Cook, které nadchnou každého sebevědomého a aktivního muže. Tyto hodinky nejsou pouhým doplňkem. Jsou symbolem odhodlání a úspěchu, a tak představují ideální dárek při příležitosti významných milníků v pracovním životě.

Co si myslíte o 3 důvodech, proč si pořídit hodinky Rado Captain Cook, které jsme uvedli výše? Dejte nám vědět, proč jste si pořídili hodinky Captain Cook.

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.