5 důvodů, proč si koupit hodinky Tissot

Estimated read time 5 min read

Tissot má v horologickém průmyslu (horologie je věda, zabývající se měřením času a hodinářstvím) dlouhou historii. Tissot byla jedna z prvních ikonických švýcarských značek hodinek na trhu. Po celá desetiletí značka Tissot má v oblasti hodinek velké jméno a důležité postavení, přičemž hodinky této značky upřednostňuje i mnoho sběratelů hodinek.

Značka Tissot má za sebou více než 165 let zkušeností v hodinářství a jejím cílem je poskytovat „hodnotu zlata za cenu stříbra“. Značka Tissot je navíc silně spjata se sportem, a to už někdy od 30. let 20. století. Díky tomu je značka uznávaná a oblíbená mezi sportovci i sportovními nadšenci a fanoušky. Tuto značku zkrátka mnozí obdivují. Pokud jste se ještě o Tissotu nedozvěděli moc informací, přečtěte si náš seznam 5 důvodů, proč si koupit hodinky Tissot. Třeba se vám zalíbí 🙂

1. Hodinky Tissot jsou k dispozici v široké škále designů

Tissot vyrábí velmi kvalitní hodinky pro muže i ženy. Velký výběr z kolekcí značky znamená výběr z opravdu široké škály designů hodinek. Každý z nás si tak je bezesporu schopen najít model Tissot, který dokonale vyhovuje jeho stylu. Hodinky této značky jsou k dispozici od extrémně robustních, technických hodinek až po designově ohromující, třpytivé dámské hodinky s brilianty. K dispozici jsou hodinky Tissot pro každou příležitost a účel, takže určitě existuje model, který vyhovuje každému vkusu.

2. Tissot má velmi dlouhou historii a hodinářské zkušenosti

Společnost Tissot byla založena Charlesem-Félicienem Tissotem v roce 1853. Značka byla založena ve švýcarském Le Locle a její ústředí v této oblasti zůstává dodnes. Hodinky byly brzy uvedeny na mezinárodní úroveň, takže se značka stala celosvětově proslulou během několika let od svého založení. Roky hodinářských zkušeností vedly k tomu, že společnost Tissot patří k jedné z nejrespektovanějších hodinářských značek na trhu. Značka Tissot je neuvěřitelně hrdá na své dědictví a často odkazuje na své kořeny i v dnes vyrobených hodinkách.

3. Značka zůstává zajímavá a trendy díky častému vydávání omezených edicí hodinek k aktuálním událostem

Přestože je Tissot velmi tradičním výrobcem švýcarských hodinek, podařilo se mu udržet trend již více než sto let. Značka toho dosáhla důsledným uváděním nových modelů z limitované edice, které jsou tematicky zaměřeny na aktuální událost nebo styl. Mnoho z těchto hodinek je inspirováno odkazy značky na sportovní události, ale jiné jsou navrženy pouze pro svou estetiku. Hodinky Tissot v limitované edicí jsou neuvěřitelně sběratelské a žádoucí, takže jsou skvělou volbou pro začínající sběratele. Tyto jedinečné hodinky budou vždy neobvyklé a žádané, v průběhu let roste jejich hodnota.

4. Tissot je cenově dostupnou značkou špičkových hodinek

Cílem značky vždy bylo v oblasti hodinek poskytnout „hodnotu zlata za ceny stříbra“. To znamená, že každé hodinky Tissot jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů, nejpřesnějších strojků a v nejlepších designech. Žádný z těchto prvků však nezvyšuje cenu nad rozumnou úroveň. U některých moderních značek hodinek je obtížné získat finančně dostupnou dokonalost. Tissotu se však podařilo tuto filozofii udržet po všech 165 let svého hodinářské výroby. Hodinky Tissot jsou odborně zkonstruovány a vyrobeny tak, aby fungovaly stejně dobře jako hodinky s daleko vyšší cenou.

5. Tissot vždy používá materiály a strojky té nejvyšší kvality

Aby si společnost Tissot zachovala svůj status špičkové značky hodinek, musí důsledně hledat nejlepší materiály a vyrábět nejlepší strojky. Značka prostřednictvím různých kolekcí využívá různé strojky, aby zajistila, že její hodinky budou vyhovovat každému životnímu stylu. Společnost Tissot ve svých hodinkách experimentovala s keramikou, titanem a dokonce se zlatem. Tím, že nabízí mnoho možností co do materiálu hodinek a typů strojků, si značka udržuje svůj status špičkového výrobce. Každý z těchto materiálů má různé výhody, a proto je každý vhodný pro různé účely.

A co vy? Máte hodinky Tissot? Proč jste si je koupili? Budeme rádi za komentáře.

A co si dále přečíst?

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.