9 důvodů, proč kupovat značkové luxusní hodinky

Estimated read time 8 min read

Nákup luxusních a značkových hodinek může být velmi skličující kvůli množství dostupného výběru a velmi vysokým cenám některých modelů. Existuje však mnoho důvodů, proč byste si měli pořídit jedny z těchto špičkových hodinek.

Sestavil jsme seznam 9 důvodů, proč se nákup luxusních hodinek vyplatí, abych vám pomohl s rozhodnutím, zda si pořídit luxusní hodinky, po kterých toužíte.

Při nákupu luxusních hodinek máte vlastně mnoho možností. Sběratel musí posoudit, co od hodinek potřebuje a vyžaduje, spolu s tím, jak chce, aby jeho hodinky vypadaly. Řemínek může rozhodovat o tom, jak a kde se hodinky nosí, takže i výběr řemínku není třeba brát na lehkou váhu. Pokud se právě rozhodujete, zda si pořídit špičkové hodinky, pokračujte ve čtení 5 důvodů, proč se nákup luxusních hodinek vyplatí.

9 důvodů, proč se nákup luxusních značkových hodinek prostě vyplatí

1. Luxusní hodinky jsou známkou vynikajícího řemeslného zpracování

Existuje důvod, proč mají luxusní hodinky tak vysokou cenu, jakou mají. Je to většinou způsobeno velkým množstvím času a vysoce kvalitními díly, které jsou nutné k jejich výrobě. Někteří výrobci značkových hodinek tráví stovky hodin při výrobě jediných hodinek, aby zajistily, že každé hodinky budou vyrobeny v nejvyšší možné kvalitě. Kvalitní řemeslné zpracování bude znamenat, že hodinky jistě vydrží desítky let a budou moci být předány dalším generacím milovníků hodinek. I když může být vysoká cena luxusních hodinek skličující, za dlouhou životnost, kterou zajistí kvalitní a přesné strojky, to stojí. Luxusní hodinky budou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a budou mít ten nejlepší strojek, aby byla zajištěna nekonečná spolehlivost a radost z nošení.

2. Na luxusních hodinkách můžete vydělat

Mnoho špičkových hodinek nebo hodinek z limitované edice lze koupit za jednu cenu a o několik let později prodat za ještě vyšší cenu. Některé značky hodinek nestíhají držet krok s poptávkou po svých hodinkách, a tak je poptávka po modelech z druhé ruky neuvěřitelně vysoká. Někteří sběratelé hodinek si koupí, aby si je užívali a nosili jen několik let. Jakmile je přestanou hodinky bavit, prodají je dále a často vydělají značný peníz. Někteří lidé volí nákup luxusních hodinek pouze jako investici a nenosí je vůbec. Proto, i když se vám cena hodinek zdá skličující, stojí za to zkousnout prodejní hodnotu konkrétních hodinek, po kterých toužíte.

3. Luxusní hodinky lze použít k oslavě důležitého životního milníku nebo zvláštní příležitosti

Hodinky jsou fantastickým způsobem, jak označit zvláštní příležitost, jako jsou narozeniny, výročí, svatba, promoce nebo odchod do důchodu, za něco důležitého. Vzhledem k tomu, že luxusní značkové hodinky jsou velmi drahé, a navíc to je dárek hodně osobní,
speciálním dárkem a skvělou volbou pro skutečně důležitou příležitost. Vzhledem k tomu, že hodinky mají tolik významu a hodnoty, a jsou opravdu cenným předmětem, který mnozí opravdu hodinky rádi dostávají jako dárek. Někteří milovníci hodinek si dokonce ve svatební dny raději vymění luxusní hodinky než prsteny. Pokud hledáte dárek pro zvláštní příležitost, možná stojí za to poohlédnout se po darování kvalitních hodinek.

4. Luxusní hodinky jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit osobní styl

Mnoho lidí má každý den problém vyjádřit svůj osobní styl, zvláště když se oblékají do kanceláře. Muži mají tendenci bojovat s tímto problémem více než ženy. Hodinky proto mohou být opravdu skvělým a snadným doplňkem každého outfitu. Nositel hodinek si může vybrat design, styl, barvu a řemínek hodinek, aby je sladil se svým vlastním vkusem a stylem. To znamená, že i v uniformě nebo v kancelářském oděvu může milovník hodinek stále používat hodinky k vyjádření malého kousku své osobnosti. Hodinky dokážou o člověku hodně říct, proto je důležité, aby vyjadřovaly osobní styl.

5. Luxusní hodinky jsou skvělým rodinným dědictvím

Luxusní hodinky mají velmi dlouhou životnost a spolehlivost. To znamená, že bude-li o ně řádně postaráno, budou vypadat skvěle a budou tikat po celá desetiletí. A protože tyto hodinky vydrží velmi dlouho, mohou být předány budoucím generacím, aby je mohly nosit a užívat si je. Při zvažování investice do luxusních hodinek to stojí za zvážení, protože ačkoli se počáteční náklady zdají vysoké, vyplatí se to, pokud hodinky bude nosit (vlastnit) mnoho generací rodiny. I když hodinky nebudou po chuti toho, kdo je zdědí, i tak to bude krásný způsob, jak si zapamatovat toho, kdo je nosil. Opravdu vysoce kvalitní hodinky se stanou ceněnou součástí sbírky každé rodiny. A nebo se dají vždy prodat, což je jejich velké plus.

6. Stojí za to, protože luxusní hodinky nikdy nevyjdou z módy

Trendy a styly přicházejí a odcházejí, ale luxusní hodinky zůstanou vždy IN i po mnoha a mnoha letech. A to je důvod, proč se vyplatí je koupit: protože je můžete používat velmi dlouho, aniž byste se museli obávat, že váš nákup bude v blízké budoucnosti zastaralý nebo nepoužitelný. Navíc, protože většina luxusních hodinkářských značek existuje již od jejich vynálezů, jsou také skvělou investicí.

7. Ženy mají rády muže s pěknými hodinkami

Proč? Protože je to jediný typ šperku, který může muž nosit, a nějakým způsobem reprezentuje image nositele. Pěkné hodinky o svém majiteli vypovídají mnohé. Je prokázáno, že ženy zaujme muž se zajímavými doplňky, třeba s krásnými hodinkami.

8. Hodinky jsou super téma na rozhovor – icebreaker

Po celém světě se lidé scházejí na menších či větších akcích, aby ukázali své hodinky a popovídali si o tom. Díky pěkným, luxusním hodinkám můžete začít mnoho konverzací.

Někdo si všiml vašich drahocenných hodinek a vy jste nadšeni. Pokud to oceníte, máte to potěšení ze setkání s podobně smýšlející osobou. Vy a váš nový přítel nyní můžete strávit příjemnou půlhodinu diskusí o relativních přednostech různých hodinek a nepochybně přejít na jiný společný základ. To je zajímavý aspekt vlastnictví kvalitních hodinek: vybrali jste si dobré hodinky, které vyčnívají z davu. A když už jsme u toho mluvení, všichni při mluvení hodně používáme ruce (ano, dokonce i vy). Skvělá příležitost, jak diskrétně ukázat hodinky.

9. Představují jemnou ukázku myšlení a stylu

Buďme nyní hodně upřímní: v tomto světě na vzhledu záleží. A stejně jako je prestižní značka na trhu velmi vážená, v sociální sféře jsou luxusní hodinky široce respektovány a snadno rozpoznatelné lidmi, kteří ocení detaily a luxus. Luxusní hodinky jsou doplňky, které identifikují jejich nositele jako úspěšné muže, zejména v kombinaci s jinými vkusnými oděvy – jako jsou obchodní obleky, smokingy nebo poloformální oblečení pro příležitostné události.

Takové hodinky nenápadně zobrazují myšlení a bohatství způsobem, který je dostatečně tichý, aby nepůsobil chvályhodně, ale zároveň dostatečně odvážný. Stačí se podívat na prevalenci luxusních hodinek mezi nejúspěšnějšími a nejmocnějšími muži světa, od předních celebrit, amerických prezidentů až po generální ředitele úspěšných společností, abyste tuto skutečnost ocenili.

Zvláště náročné oči často upoutají doplňky, a protože kvalita přitahuje kvalitu, luxusní hodinky jsou pro kultivované ženy jistým signálem, že nositel takového kousku rozumí a oceňuje vytříbenou kvalitu života.

Zatímco honosná auta a předražené šampaňské by mohly křičet jaksi nevhodně, luxusní hodinky ztělesňují bohatství s jemnou sebedůvěrou.

A dále si o luxusních hodinkách přečtěte

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  2Comments

  Add yours
  1. 2
   Kupujeme hodinky – jak poznat originální hodinky od faku (repliky, padělku)? | Hodinky.info

   […] Značkové hodinky jsou vyrobeny z drahých kamenů, křišťálu, zlata, stříbra, těžkých a poctivých kovů a kovových slitin. Jsou také vybaveny tuctem malých pohyblivých částí, díky nimž jsou značkové hodinky těžší a robustnější. To běžné nekvalitní hodinky postrádají a nikdy nejsou tak těžké, robustní, bytelné nebo odolné. Mezi skutečnými a falešnými hodinkami bude vždy patrný rozdíl v hmotnosti, protože skutečně kvalitní hodinky jsou vždy těžší. […]

  + Leave a Comment

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.