Apple Watch Series 6 44mm stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem

Apple Watch Series 6 44mm stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem

Apple Watch Series 6 44mm stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem

12 290,00 

EAN: 1901998827442 Katalogové číslo: hap085 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Apple se opět zaměřil na zdravotní funkce a představil propracovanější a rychlejší Apple Watch Series 6. Nová řada nabízí senzor kyslíku v krvi, rychlejší nabíjení, jasnější displej a mnoho dalšího. V čem všem se liší Series 6 v porovnání se Series 5? Stručné porovnání funkcí naleznete níže. Porovnání Series 6 a Series 5

 
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 5

Senzor kyslíku v krvi V02max
ANO
NE

Always-on displej
ANO, 2,5x jasnější
ANO

Always-on displej s výškoměrem
ANO
NE

Výdrž baterie
18 hodin
18 hodin

Rychlé nabíjení
ANO, úplné nabití do 1,5 hodiny
NE, úplné nabití do 2,5 hodin

EKG
ANO
ANO

Procesor
S6, o 20 % rychlejší než S5
S5

Wi-fi
2,4GHz a 5GHz
pouze 2,4GHz

U1 Ultra WideBand čip (náhrada fyzických klíčů – otevírání dveří, startování auta)
ANO
NE

Barevné provedení – červená
ANO
NE

Barevné provedení – modrá
ANO
NE

Barevné provedení – zlatá ocel
ANO
NE

Barevné provedení – černá ocel
NE
ANO

Materiály pouzdra
hliník, ušlechtilá ocel, titan
hliník, ušlechtilá ocel, titan, keramika

Budoucnost zdraví. Už teď na vašem zápěstí.
Měřte si hladinu kyslíku v krvi revolučním novým snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělejte EKG. Sledujte kondiční ukazatele na zdokonaleném stále zapnutém Retina displeji. Apple Watch Series 6 vám pomůžou žít zdravěji, aktivněji a s větším přehledem.
Kyslík v krvi. Nádech inovace.
Hladina kyslíku v krvi je důležitým ukazatelem celkové kondice. Můžete si na jejím základě udělat představu, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný nový snímač a aplikace v Apple Watch Series 6 umožňuje změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chcete, a průběžně ji snímá na pozadí i během dne a noci.
Nový snímač. Nové poznatky. Nový snímač kyslíku v krvi se skládá ze čtyř klastrů elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyř fotodiod. Je integrovaný v úplně nově zkonstruovaném zadním krystalu a ve spojení s aplikací Saturace kyslíkem zjišťuje hladinu okysličení krve.
Posviťte si na to podstatné. Zelené, červené a infračervené LEDky prosvěcují cévy v kůži zápěstí a fotodiody měří množství odraženého světla. Pokročilé algoritmy potom vyhodnocují barvu krve, která je ukazatelem množství obsaženého kyslíku.
EKG. Na zápěstí. Kdykoli. Kdekoli.
Aplikace EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.
Prst vám toho hodně poví o vašem srdci. Elektrody integrované v korunce Digital Crown a zadním sklíčku hodinek snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.
Spánek. Lepší den začíná lepší nocí.
Pořádně se vyspat je pro zdraví nesmírně důležité. Nová aplikace Spánek vám pomůže naučit se pravidelně chodit spát ve stejnou dobu a sledovat trendy toho, jak každou noc spíte. 
Kondice.
Kondice je v hlavě. Když víte, jak jste na tom, máte motivaci makat. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Jsou to Apple Watch v nejlepší formě. A dostanou do formy i vás.
Tolik možností vám zrychlí tep. Ať vás baví jakýkoli druh pohybu, Apple Watch mají cvičení přesně pro vás. Vyberte si mezi běháním, plaváním, jógou, jízdou na kole nebo čímkoli jiným, čemu se věnujete.
Mrkněte, jak jste na tom. Nic vám neuteče. Když jste venku a ruku máte dole, stále zapnutý Retina displej je teď 2,5krát jasnější. Takže i při tréninku na ostrém slunci snadno uvidíte všechny ukazatele. Bez zvedání zápěstí nebo zpomalování.
Nabraly výšku. Nový stále aktivní výškoměr sleduje změny nadmořské výšky v reálném čase, vevnitř i venku. Při turistických výšlapech i sjíždění sjezdovek se můžete spolehnout na ještě přesnější ukazatele.
Motivace. Nechte se vyhecovat do roztrhání těla.
Hudba a podcasty. Pouštějte si, co vás motivuje k pohybu. Včetně 70 milionů písniček z Apple Music.
Aktivity. Budou vás motivovat, ať míň sedíte, víc se hýbete a cvičíte každý den.
Sdílení aktivity. Sdílejte své Aktivity s rodinou a přáteli, ať se můžete navzájem hecovat.
Soutěže. Zvěte přátele do sedmidenních soutěží Aktivity.
Barvy. Jako oheň a voda.
Nová pouzdra z modrého a červeného hliníku doplňují naši kolekci pouzder ze 100% recyklovaného hliníku.
Navlékací řemínek. Vklouzněte do něčeho nového.
Novinkou kolekce Apple Watch Series 6 je řemínek bez jediného švu, spony nebo přezky. Vyberte si ze dvou materiálů a devíti různých velikostí, aby vám přesně sedl. Navlékací řemínek z měkké, pružné silikonové gumy je vrcholně pohodlný a lehký. A překvapivě snadno se dá navléknout i stáhnout.
Pletený navlékací řemínek. Silikonová vlákna jsou propletená s více než 16 000 nitkami příze z recyklovaného polyesteru. Výsledkem je řemínek, který má nejen krásnou texturu, ale taky je dokonale pružný.
Displej. Stále zapnutý. Lepší než kdy dřív.
Když jste venku a ruku máte dole, stále zapnutý Retina displej je teď daleko jasnější. Takže snadněji uvidíte všechny informace na ciferníku. Ani nemusíte zvedat zápěstí, aby se hodinky probudily, nikdy nespí. Přejetím dolů zobrazíte Oznamovací centrum, přejetím nahoru otevřete Ovládací centrum anebo klepněte na libovolnou komplikaci. Hodinkami přitom nemusíte ani hnout. Kvůli jednoduchým interakcím třeba během jednání nebo při jiné činnosti není potřeba hodinky probouzet.

 
Parametry Series 6

Zabudovaná GPS a GLONASS, Galileo a QZSS
S6 s 64bitovým dvoujádrovým procesorem
Barometrický výškoměr
Kapacita 32 GB
Druhá generace optického snímače tepové frekvence
Elektrický snímač tepové frekvence – aplikace EKG
Senzor kyslíku v krvi
SOS volání
Vylepšený akcelerometr snímající zrychlení až 32 g
Kompas, barometrický výškoměr
Gyroskop
Snímač okolního osvětlení
Always On LTPO OLED Retina displej s výškoměrem – 2,5x jasnější než u Series 5
Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
Reproduktor, mikrofon
Voděodolné do 50 metrů
Tvrzené Ion‑X sklíčko
Wi‑Fi (802.11b/g/n v pásmu 2,4 GHz, 5GHz)
Bluetooth 5.0
Výdrž baterie až 18 hodin
watchOS 6

Apple Watch Series 6 jsou voděodolné do 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek.
Výdrž baterie závisí na používání a konfiguraci; skutečné výsledky se budou lišit. Další informace najdeš na stránkách www.apple.com/cz/batteries a www.apple.com/cz/watch/battery.html.
 

Ohodnoťte

Brand

Apple

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Apple Watch Series 6 44mm stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *