Casio BABY-G BG-169M-1ER (414)

Casio BABY-G BG-169M-1ER (414)

Casio BABY-G BG-169M-1ER (414)

2 190,00 

EAN: 4549526215339 Katalogové číslo: hca3250

Popis

Bez hodnocení.

Nezávislá, hravá a za všech okolností svá. Taková je žena nebo dívka, která má na zápěstí hodinky Baby-G značky Casio. Jejich výrazné černo-růžové provedení nikdo nepřehlédne a perfektně podtrhne jakýkoliv outfit. Milovnice vodních sportů ocení voděodolnost až do 200 metrů, díky které se můžete klidně potápět s hodinkami na zápěstí. Celá kolekce Baby-G se vyznačuje masivní konstrukcí, která je odolná proti nárazům, otřesům i vibracím. Vyražte vstříc novým dobrodružstvím se stylovým doplňkem!
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
Odpočet dnů – hodinky odpočítávají 5 dnů k nastavenému datu
5x multifunkční alarm: na výběr máte z několika typů alarmů; nastavit si můžete denní alarm, měsíční alarm, alarm na datum, alarm upozorňující na čas v měsíci.
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio BABY-G BG-169M-1ER (414)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *