Casio BABY-G BLX-570-4ER (377)

Casio BABY-G BLX-570-4ER (377)

Casio BABY-G BLX-570-4ER (377)

1 990,00 

EAN: 4549526222603 Katalogové číslo: hca3330

Popis

Bez hodnocení.

Casio Baby-G. To jsou hodinky pro ženy a dívky, které se nebojí skočit do života po hlavě! Objevte jejich neodolatelné kouzlo i vy. Hodinky sází na jednoduchý digitální displej uložený v kulatém pouzdře. Akční ženy rozhodně ocení nárazuvzornost hodinek a voděodolnost až do 200 metrů, která umožňuje potápění s hodinkami na zápěstí. Displej je vybavený LED podsvícením, budete mít tak přehled o aktuálním čase i ve tmě. Jakmile si jednou na zápěstí připnete hodinky Baby-G, už si bez nich nebudete moct představit život.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Lze nastavit až 3 alarmy.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…)
Fáze měsíce a graf přílivu a odlivu: funkce je určená především rybářům a námořníkům. Čas přílivu a odlivu je u digitálních hodinek určen pomocí souřadnic GPS. S přílivem a stoupající vodou připlouvají houfy drobných ryb následovány velkými dravci. Loví se při proudící stoupající vodě minimálně 3 hodiny před kulminační dobou přílivu a ještě 1–2 hodiny po maximálním stavu vody. Tato funkce je přímo závislá na funkci fází měsíce.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Casio BABY-G BLX-570-4ER (377)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *