Casio BABY-G Step tracker BGS 100-1A - SLEVA

Casio BABY-G Step tracker BGS 100-1A - SLEVA

Casio BABY-G Step tracker BGS 100-1A

3 490,00 

EAN: 4549526164057 Katalogové číslo: hca2769

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky Baby-G z dílny oblíbené značky Casio jsou jako stvořené pro všechny dívky a ženy, které si rády užívají života. Jejich černý ciferník sází na kombinaci analogového času a digitálního displeje, který vám poslouží celou řadou funkcí. Na zápěstí se hodinky připínají stejnobarevným pryžovým řemínkem. Kouzlo hodinek Baby-G spočívá především v jejich schopnosti doplnit roztrhané džíny s converskami stejně dobře, jako romantické pestrobarevné šatičky. Jakmile si tento nadčasový kousek připnete na zápěstí, garantujeme vám, že ho jen tak nesundáte.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: s přesností na 1/100 vteřiny a s maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 100 minut. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Můžete si nastavit až pět alarmů.
Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
Tichý režim: Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.
Duální čas: umožňuje současné zobrazení druhého času. Ideální funkce pro všechny vášnivé cestovatele i ty, kdo mají někoho blízkého v zahraničí.
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.

Ohodnoťte

Výrobce

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Casio BABY-G Step tracker BGS 100-1A“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *