Casio Collection LTP-2069D-4AVEF

Casio Collection LTP-2069D-4AVEF

Casio Collection LTP-2069D-4AVEF

1 390,00 

EAN: 4971850829447 Katalogové číslo: hca1162 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky z dílny oblíbené značky Casio jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich romanticky růžový ciferník zdobí tři chronografy s funkcí data, dne v týdnu a 24 hodinového času. Pouzdro i jemnější tah jsou vyrobené z ušlechtilé oceli. Dopřejte si doplněk, který dokonale doplní romantické šaty i roztrhané džíny s pohodlným tričkem.
Nastavení času a chronografů

Nastavení data: vytáhněte korunku do první pozice (jedno cvaknutí). Otáčením korunky k sobě nebo od sebe nastavíte správné datum. Poté zacvakněte korunku zpět.
Nastavení času a dne v týdnu: vytáhněte korunku do druhé pozice (zazní dvě cvaknutí). Otáčejte pro nastavení správného času. Pro nastavení dne v týdnu musíte točit korunkou do té doby, než se ručička v chronografu s tímto údajem zastaví na správném dni. Při prvním nastavování vás tak nejspíše čeká opravdu dlouhé otáčení.
24 hodinový čas: Chronograf s ukazatelem 24 hodinového času vám umožní správné nastavení data a dne v týdnu – díky němu zjistíte, zda vaše hodinky ukazují např. 11:00 nebo 23:00.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Casio Collection LTP-2069D-4AVEF“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *