Casio Edifice EF-328D-1AVEF

Casio Edifice EF-328D-1AVEF

Casio Edifice EF-328D-1AVEF

2 490,00 

EAN: 4971850439721 Katalogové číslo: hca1283 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky Edifice z dílny značky Casio vyhledávají pánové se zálibou ve sportovně-elegantních doplňcích. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí tento stylový model. Černý ciferník se vzorem imitujícím karbon zdobí výrazné ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. Potěší i čtyři chronografy s funkcí data, dne v týdnu, měsíce a 24 hodinového času. Masívní pouzdro i tah jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli. Určitě oceníte voděodolnost až do 100 metrů, která umožňuje plavání s hodinkami na zápěstí. Vsaďte na doplněk, který si můžete vzít k formálnímu obleku i pohodlnému volnočasovému oblečení.
Návod na nastavení chronografů:
1) Nastavení data:Vytáhněte korunku do 1. pozice (uslyšíte jedno cvaknutí). Otáčením korunky dopředu nebo dozadu nastavíte správné datum (den v měsíci). Zacvakněte korunku zpět do normální pozice.
2) Nastavení času a dne v týdnu:Počkejte, až bude vteřinová ručička ukazovat na dvanáctku. Poté vytáhněte korunku do 2. pozice (uslyšíte dvě cvaknutí).Den v týdnu nastavíte změnou času. Pro změnu o jeden den musí hodinová ručička 24x obtočit ciferník. První nastavení dne v týdnu je tedy o něco časově náročnější. Jakmile bude subciferníček ukazovat správný den v týdnu, přejděte k nastavení času. Nezapomeňte sledovat 24 hodinový ciferníček, abyste správně nastavili AM (ranní a dopolední) nebo PM (odpolední a večerní) čas. Poté zacvakněte korunku zpět do normální polohy.
3) Nastavení měsíceNastavte datumovku tak, aby ukazovala na číslo 1. Poté mačkejte tlačítko A tak dlouho, dokud nebude ručička pro měsíc ukazovat správnou hodnotu. Pak už jen stačí nastavit datumovku na správné datum podle postupu popsaném v odstavci 1.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio Edifice EF-328D-1AVEF”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *