Casio G-shock AW-591-2AER

Casio G-shock AW-591-2AER

Casio G-shock AW-591-2AER

2 790,00 

EAN: 4971850880998 Katalogové číslo: hca811

Popis

Bez hodnocení.

Žijete aktivním způsobem života? Vyžíváte se ve sportech a činnostech, které vám zvedají hladinu adrenalinu v krvi? Pak by na vašem zápěstí neměly chybět hodinky G-Shock z dílny tradiční značky Casio. Jejich konstrukce je natolik rafinovaně řešená, že odolá nárazům, otřesům i vibracím. Jejich ciferník sází na kombinaci analogového času a digitálních displejů, které vám poslouží celou řadou užitečných funkcí. Určitě vás nadchne automatické osvětlení ciferníku – stačí zvednou ruku s hodinkami cca do 40° úhlu k obličeji a ciferník se sám od sebe na chvíli rozsvítí. Milovníci vodních aktivit ocení voděodolnost až do 200 metrů, která umožňuje potápění s hodinkami na zápěstí. Vsaďte na doplněk, který se stane nepostradatelným společníkem pro vaše dobrodružství.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 60 minut.
Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 60 minut. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte.
Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio G-shock AW-591-2AER”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *