Casio G-Shock Carbon Core Guard GA-2000-5AER (633)

Casio G-Shock Carbon Core Guard GA-2000-5AER (633)

Casio G-Shock Carbon Core Guard GA-2000-5AER (633)

3 580,00 

EAN: 4549526221446 Katalogové číslo: hca3280 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Casio G-Shock představuje kolekci Carbon Core Guard, která pojem „odolnost“ posouvá na novou úroveň. Pouzdro je vyrobeno z jemné pryskyřice, která spolu s karbonovým vláknem zajišťuje ještě větší odolnost a zároveň nízkou hmotnost hodinek. Dýnko hodinek je dvakrát zesíleno, a bez problému tak ochrání precizní chod hodinek před pádem či nárazem. Zlepšila se také odolnost a ovladatelnost tlačítek.Ciferník se pyšní kombinací analogového času a digitálních displejů, které si můžete v případě potřeby podsvítit LED diodou. Oceníte i voděodolnost až do 200 metrů, díky které hodinky bez problému zvládnou i hlubinné potápění. Hodinky si na zápěstí připnete řemínkem z pryskyřice v hnědé barvě. Systém easy-click zajistí snadné a rychlé odepnutí řemínku – můžete si tak hodinky přizpůsobit vlastnímu vkusu.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Můžete si nastavit až pět alarmů.
Stopky: s přesností na 1/100 vteřiny a s maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…) možnost vybrat si z 31 časových zón (48 světových metropolí)
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
„Uklizení“ ručiček: jedním stisknutím se ručičky přesunou, aby vám nepřekážely při pohledu na displej.
Tichý režim: můžete vypnout nebo zapnout všechny zvuky hodinek

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Casio G-Shock Carbon Core Guard GA-2000-5AER (633)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *