Casio G-shock G-7700-1ER

Casio G-shock G-7700-1ER

Casio G-shock G-7700-1ER

2 790,00 

EAN: 4971850882701 Katalogové číslo: hca848 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Lezete rádi po horách, potápíte se do hlubin nebo brázdíte nelehký terén na XC kole? Zkrátka pokořujete rádi nové překážky a vyzýváte své tělo ke stále vyšším výkonům? Pak by na vašem zápěstí neměly chybět hodinky Casio z kolekce G-Shock. Jejich pouzdro i tah jsou díky použitým materiálům vysoce odolné proti otřesům, nárazům a fyzickému poškození. Milovníky vodních sportů potěší voděodolnost až do 200 metrů, díky které se můžete s hodinkami potápět. Nejvíce ale určitě oceníte digitální displej disponující celou řadou užitečných funkcí. Displej vás navíc překvapí automatickým podsvícením – stačí zvednou ruku s hodinkami do úhlu cca 40° k obličeji a sám se rozsvítí. Vsaďte na doplněk, který se stane nepostradatelným společníkem pro vaše dobrodružství.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: měření času s přesností na 1/1000 s a maximální dobou chodu 10 hodin.
Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 100 hodin. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Můžete si nastavit až 5 alarmů, jiný pro všední den, jiný pro víkend.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
Duální čas: umožňuje současné zobrazení druhého času. Ideální funkce pro všechny vášnivé cestovatele i ty, kdo mají někoho blízkého v zahraničí.
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio G-shock G-7700-1ER”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *