Casio G-SHOCK GW-B5600BC-1BER Bluetooth Solar (397)

Casio G-SHOCK GW-B5600BC-1BER Bluetooth Solar (397)

Casio G-SHOCK GW-B5600BC-1BER Bluetooth Solar (397)

5 590,00 

EAN: 4549526207617 Katalogové číslo: hca3189 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky G-Shock z dílny tradiční značky Casio jsou určené pro všechny pravé chlapy, kteří se nebojí skočit do života po hlavě. Jejich hranaté pouzdro dodává celku nádech retra, které se v poslední době těší velké oblibě. Na zápěstí se hodinky připínají řemínkem z pryskyřice. Hodinky G-Shock jsou konstruované tak, aby odolaly nárazům, otřesům, magnetickému poli a vibracím, vydrží tak i nejdrsnější zacházení. Milovníci vody ocení voděodolnost až do 200 metrů, která umožňuje potápění s hodinkami na zápěstí. Určitě si zamilujete i solární napájení, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit výměnu baterie. Hodinky jsou vybavené ukazatelem stavu baterie – budete tak pokaždé upozorněni, že jim chybí energie a bylo by dobré vystavit displej na denní světlo.Displej je vybavený LED podsvícením, budete mít tak přehled o aktuálním čase i ve tmě.Hodinky můžete propojit se svým smartphonem, pomocí Bluetooth, a využívat například funkci phone finder, s jejíž pomocí vždy naleznete svůj ztracený smartphone. Dále si můžete pohodlně nastavit libovolný světový čas. Poslední vychytávkou těchto nadupaných hodinek je řízení radiovým signálem – díky tomu bude váš čas vždy atomově přesný. Jakmile si jednou na zápěstí připnete hodinky G-Shock, už si bez nich nebudete moct představit život.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Radiově řízené: díky řízení radiovým signálem máte jistotu, že vaše hodinky budou vždy ukazovat dokonale přesný čas. Tuto funkci lze využívat na území Evropy, USA, Japonska a Číny.
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Lze nastavit až 5 alarmů.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…)Kompatibilita:iOS: iOS 10 nebo novějšíAndroid: Android 6.0 nebo novějšíBluetooth®: Bluetooth® 4.0 nebo novější

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio G-SHOCK GW-B5600BC-1BER Bluetooth Solar (397)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *