Casio PROTREK Bluetooth PRT-B50-2ER

Casio PROTREK Bluetooth PRT-B50-2ER

Casio PROTREK Bluetooth PRT-B50-2ER

5 590,00 

EAN: N/A Katalogové číslo: hca3595 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Casio PROTREK jsou hodinky stvořené pro muže, kteří potřebují outdoorové hodinky, na které se mohou opravdu spolehnout.LCD digitální displej, který disponuje nepřeberným množstvím užitečných funkcí, se skvěle doplňuje s výraznými ručičkami a číselnými indexy, můžete si tak být jistí, že vždy budete mít přehled o aktuálním čase. Přes bluetooth hodinky propojíte s mobilní aplikací PRO TREK, pomocí které můžete nastavovat všechny funkce rychleji a snadněji. Díky vodotěsnosti 10 ATM si hodinky nemusíte sundávat ani při plavání.
Funkce:Tyto hodinky disponují technologií „Quad Sensor“. Jde o extrémně malý čtyřvrstvý senzor, který zvládne měřit venkovní teplotu (teploměr), tlak vzduchu (barometr), poslouží i při určování světových stran (digitální kompas) a dokáže počítat ušlé kroky (krokoměr). 

Kompas: Rozsah měření: 0 až 359 °, Měřicí jednotka: 1 °, 60 sekund nepřetržitého měření, Ruční indikace severu, Korekce magnetické deklinace
Barometr: v rozmezí 260 až 1100 hPa, měřící jednotka 1 hPa, graf barometrického tlaku za posledních 20 nebo 56 hodin; pípací alarm upozorní na výrazné změny tlaku; graf atmosferického tlaku za posledních 20 nebo 56 minut
Výškoměr: měřící jednotka 1m, rozmezí – 700 až 10 000 m, až 14 uložených záznamů, volitelný interval měření – každých 5 sekund nebo 2 minuty, každou 1 sekundu pouze první 3 minuty
Teploměr: v rozpětí -10 až +60°C; měřící jednotka – 0,1°C; – pro správnost měření je nutné hodinky sundat a položit například na stůl.
Krokoměr: krokoměr využívá 3-osého akcelerometru k počítání kroků, rozmezí 0 – 999 999 kroků, hodinky disponují i úsporným módem, který šetří baterii tím, že automaticky v době nečinnosti přejde do režimu spánku
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
5x Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte.
Hodinový signál
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.
Uklizení ručiček – ručičky se přesunou mimo displej, abyste se mohli podívat na celý displej podívat.
12/24h režim
Východ/západ slunce – hodinky zobrazí východ/západ slunce pro daný den

 
Návod v angličtině ZDE.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio PROTREK Bluetooth PRT-B50-2ER”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *