Casio PROTREK Solar PRW-3100YB-1ER

Casio PROTREK Solar PRW-3100YB-1ER

Casio PROTREK Solar PRW-3100YB-1ER

8 990,00 

EAN: 4549526210006 Katalogové číslo: hca3396 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Outdoorové hodinky PROTREK z dílny celosvětově známé  značky Casio jsou jako stvořené pro všechny muže, kteří milují nové výzvy a mají potřebu neustále posouvat své hranice. Jejich pouzdro, korunované výraznou lunetou, i řemínek jsou vyrobeny z kvalitní a hlavně odolné pryskyřice, hodinky tak bezproblémů vydrží i hrubé zacházení a nevadí jim ani teploty do – 10° C.Nejvíce si rozhodně zamilujete solární dobíjení, díky kterému nebudete muset řešit výměnu baterie – stačí jen dostatečně často vystavovat zápěstí dennímu světlu. O stavu baterie vás informuje kontrola stavu dobití akumulátoru. Milovníci vody ocení voděodolnost až 100 metrů, díky které si hodinky nemusíte sundávat ani při plavání. Digitální displej disponuje nepřeberným množstvím funkcí, které vám pomohou v běžném životě i v terénu. Vyražte vstříc dobrodružstvím s tímto neocenitelným společníkem na zápěstí.Tyto hodinky disponují technologií “Triple Sensor” (trojitý senzor). Jde o extrémně malý třívrstvý senzor, který zvládne měřit venkovní teplotu (teploměr), tlak vzduchu (barometr) a poslouží i při určování světových stran (digitální kompas). Jedná se již o třetí verzi tohoto senzoru, a díky neustálému vylepšování je o 95 % tenčí a využívá o 90 % méně energie než jeho předchůdce.
Funkce:

Kompas: nezbytný doplněk každého dobrodruha. Jen díky němu zjistíte, kterým směrem se vydat.
Barometr (260/1100 hPA): podle tlaku v ovzduší je možné předvídat, jaké bude počasí.
Výškoměr: senzor detekuje změny tlaku a zaznamenává údaje až do 10 000 m.
Teploměr: v rozpětí -10 až +60°C – pro správnost měření je nutné hodinky sundat a položit například na stůl.
Funkce východu a západu slunce: přesný čas východu a západu slunce stanovují hodinky na základě zeměpisné šířky a délky místa, ve kterém se zrovna nacházíte.
Stopky: měření času s přesností na 1/10 s a maximální dobou chodu 1000 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Lze si nastavit až pět alarmů.
Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.

 
Návod v angličtině ZDE.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio PROTREK Solar PRW-3100YB-1ER”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *