Casio PROTREK Solar PRW-7000X-1ER CARBON

Casio PROTREK Solar PRW-7000X-1ER CARBON

Casio PROTREK Solar PRW-7000X-1ER CARBON

24 990,00 

EAN: 4549526223976 Katalogové číslo: hca3592 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Outdoorové hodinky PROTREK z dílny oblíbené značky Casio jsou jako stvořené pro všechny muže, kteří potřebují hodinky, na které se mohou spolehnout v každé situaci. Jejich pouzdro korunované karbonovou lunetou i pryskyřicový tah zaujmou na první pohled precizním zpracováním a celočerným provedením, které dělá z tohoto modelu opravdu všestranný kousek. Nejvíce si rozhodně zamilujete solární dobíjení, díky kterému nebudete muset řešit výměnu baterie – stačí jen dostatečně často vystavovat zápěstí dennímu světlu. O stavu baterie vás informuje kontrola stavu dobití akumulátoru. Milovníci vody ocení voděodolnost až 200 metrů, díky které si hodinky nemusíte sundávat ani při potápění. Největší výhodou je ale rozhodně digitální displej, který disponuje nepřeberným množstvím funkcí, které vám pomohou v běžném životě i v terénu. Displej kryje antireflexní safírové sklíčko, jež je i po mnoha letech stále stejně lesklé. Vyrazte vstříc dobrodružstvím s tímto neocenitelným společníkem na zápěstí.
Funkce:Tyto hodinky disponují technologií “Triple Sensor” (trojitý senzor). Jde o extrémně malý třívrstvý senzor, který zvládne měřit venkovní teplotu (teploměr), tlak vzduchu (barometr) a poslouží i při určování světových stran (digitální kompas). Jedná se již o třetí verzi tohoto senzoru, a díky neustálému vylepšování je o 95 % tenčí a využívá o 90 % méně energie než jeho předchůdce.

Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 60 minut. Po uplynutí nastaveného času vydají hodinky zvukový signál.
Kompas: nezbytný doplněk každého dobrodruha. Jen díky němu zjistíte, kterým směrem se vydat. 0 až 359°, jednotka měření 1°, 60 sekundové průběžné měření.
Barometr: podle tlaku v ovzduší je možné předvídat, jaké bude počasí. Rozmezí 260 až 1,100 hPa.
Výškoměr: –700 až 10,000 m, jednotka měření 1 m, až 40 záznamů – výška, datum, čas.
Teploměr: v rozpětí -10 až +60°C – pro správnost měření je nutné hodinky sundat a položit například na stůl.
Funkce východu a západu slunce: přesný čas východu a západu slunce stanovují hodinky na základě zeměpisné šířky a délky místa, ve kterém se zrovna nacházíte.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Lze si nastavit až pět alarmů.
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.
Ukazatel stavu baterie
Přesunutí ručiček mimo digitální displej
Plně automatický kalendář
Dvojité LED podsvícení
Funkce rybaření – podle zobrazeného symbolu rybičky poznáte, kdy je nejlepší čas jít na ryby.

 
Návod v angličtině ZDE.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio PROTREK Solar PRW-7000X-1ER CARBON”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *