Casio The G/G-SHOCK DW-6900LS-1ER (082)

Casio The G/G-SHOCK DW-6900LS-1ER (082)

Casio The G/G-SHOCK DW-6900LS-1ER (082)

2 990,00 

EAN: 4549526269066 Katalogové číslo: hca3562

Popis

Bez hodnocení.

Pokud hledáte spolehlivý doplněk, který vás nezklame v žádné situaci, pak jsou pro vás stylové hodinky Casio G-Shock jako stvořené. Díky výraznému barevnému provedení hodinky dokážete zkombinovat téměř s každým outfitem a na zápěstí vypadají zkrátka perfektně.Oceníte i voděodolnost až do 200 metrů, díky které hodinky bez problému zvládnou i rekreační potápění se šnorchlem. Stejně, jako ostatní hodinky z kolekce G-Shock, i tento model je odolný proti otřesům, vibracím a dokonce i proti magnetickému poli, nic tak nenaruší jeho precizní chod. Užívejte si doplněk, který se stane nepostradatelným společníkem pro vaše každodenní dobrodružství.
Funkce

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný do roku 2099, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: s přesností 1/100 vteřiny a s maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času se hodinky rozblikají.
Multifunkční alarm: na výběr máte z několika typů alarmů; nastavit si můžete denní alarm, měsíční alarm, alarm na datum, alarm upozorňující na čas v měsíci.
Hodinový signál – každou hodinu zazní zvukový signál
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio The G/G-SHOCK DW-6900LS-1ER (082)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *