Casio The G/G-SHOCK GA 110BW-1A

Casio The G/G-SHOCK GA 110BW-1A

Casio The G/G-SHOCK GA 110BW-1A

3 590,00 

EAN: 4971850031260 Katalogové číslo: hca2351

Popis

Bez hodnocení.

Žijete aktivním životem? Trávíte každý volný čas lezením po horách nebo túrami po lesích? A zároveň se vyžíváte v extravagantnějších doplňcích? Pak by na vašem zápěstí neměly chybět hodinky G-Shock z dílny oblíbené značky Casio. Jejich členitý ciferník sází na kombinaci analogového času s digitálními displeji, které vám poslouží celou řadou užitečných funkcí. Černé provedení s rafinovanými stříbrnými detaily dělá z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný kousek. Použité materiály zajišťují odolnost hodinek proti nárazům, otřesům, a dokonce i proti působení magnetického pole. Oceníte i voděodolnost až do 200 metrů, díky které se můžete s hodinkami dokonce i potápět. Dopřejte si doplněk, které se stane nepostradatelným společníkem pro vaše dobrodružství.
Funkce

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: s přesností na 1/1000 vteřiny a s maximální dobou chodu 100 hodin.
Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink nebo pokud berete pravidelně léky.
Alarm: denní alarm, který vás upozorní každý den ve stejnou dobu, kterou si nastavíte. Můžete si nastavit až pět alarmů.
Alarm s funkcí Snooze: alarm se bude ozývat po několika minutách, dokud ho úplně nevypnete.
Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
Výpočet rychlosti: stačí zadat vzdálenost do vašeho cílu a zapnout stopky. Hodinky vám vypočítají vaši rychlost.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Casio The G/G-SHOCK GA 110BW-1A“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *