Casio The G/G-SHOCK GD-100MS-3ER

Casio The G/G-SHOCK GD-100MS-3ER

Casio The G/G-SHOCK GD-100MS-3ER

2 790,00 

EAN: 4971850934639 Katalogové číslo: hca1645 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Patříte mezi akční jedince, kteří nevydrží chvilku v klidu? Neumíte si představit život bez lezení po ferratech, sjíždění nebezpečného terénu na kole nebo raftování v divokých vlnách? Pak by na vašem zápěstí neměly chybět téměř nezničitelné hodinky G-Shock z dílny značky Casio. Jejich bytelná konstrukce zajišťuje odolnost proti nárazům a vibracím. Masívní pouzdro a řemínek v nadčasovém khaki odstínu nadchne nejen příznivce army stylu. Milovníci vodních sportů ocení voděodolnost až do 200 metrů, díky které se můžete potápět s hodinkami na zápěstí (nezapomínejte, že pod vodou nikdy nesmíte použít funkční tlačítka!). Zaujme i rafinovaně řešené automatické osvětlení displeje. Stačí, abyste zvedli ruku z hodinkami do úhlu cca 40° k obličeji a dojde k automatickému rozsvícení bez nutnosti stisknutí tlačítka. Výrobce navíc garantuje životnost baterie až 7 let, což je opravdu dlouhá doba bez starostí. Dopřejte si doplněk, který se stane nepostradatelným společníkem pro vaše dobrodružství.
Funkce:

Plně automatický kalendář: systém naprogramovaný na několik desetiletí dopředu, díky kterému už nikdy nebudete muset řešit přestupné roky.
Stopky: měření času s přesností na 1/100 s a maximální dobou chodu 24 hodin.
Odpočítávací stopky na intervalový trénink: počítají pozpátku po jedné vteřině, je možné je nastavit na maximálně 24 hodin. Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál, zabliká LED dioda, a hodinky začnou odpočítávat ten samý úsek – dokonalá funkce pro intervalový trénink.
4x multifunkční alarm: na výběr máte z několika typů alarmů; nastavit si můžete denní alarm, měsíční alarm, alarm na datum, alarm upozorňující na čas v měsíci.
Hodinový signál: každou hodinu zazní zvukový signál.
Světové časy: tato funkce vás informuje o času po celém světě. Každé časové pásmo je zastoupené určitým městem (Tokio, New York,…).
12/24 režim: zvolte si, zda se vám čas bude zobrazovat ve 12-ti nebo 24-hodinovém formátu.
Tichý režim: stisknutím jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny zvuky. Ideální funkce pro časté návštěvníky kina nebo divadla.

Ohodnoťte

Brand

Casio

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Casio The G/G-SHOCK GD-100MS-3ER”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *