CEL-TEC KT01 dětské hodinky s GPS modré

CEL-TEC KT01 dětské hodinky s GPS modré

CEL-TEC KT01 dětské hodinky s GPS modré

1 990,00 

EAN: 8595584642187 Katalogové číslo: hcm002

Popis

Bez hodnocení.

Dětské hodinky CEL-TEC za pomocí GPS modulu určí polohu vašeho dítěte s přesností na 5 metrů, i v místech, kde není GPS signál. Polohu dítěte lze zjistit i v budovách, kde není GPS signál, skrz dostupné WiFi sítě a LBS (pomocí vysílačů mobilního signálu), a vy tak máte neustálý přehled o vašem dítěti, ať se nachází kdekoliv. Polohu si můžete zobrazit i zpětně v aplikaci.
Geofence
Geofence je bezpečností zóna, kde chcete, aby se vaše dítě pohybovalo. Pokud z této oblasti vystoupí, přijde vám upozornění do telefonu. Oblast si snadno nastavíte v aplikaci.
Máte přehled
Díky upozornění ve vašem mobilním telefonu, víte o všem. Hodinky zašlou upozornění, když dítě opustí zónu, sundá hodinky, o vybité baterii a stisknutí tlačítka SOS. Upozornění mohou být také ve formě SMS s odkazem na Google mapy s pozicí, kde událost vznikla.
Ovládání a spousta funkcí
Hodinky se ovládají skrze dotykové barevné LCD. Pro děti bude ovládaní snadné, i díky líbivému grafickému provedení.

Zabudovaná je i LED dioda, která slouží k nouzovému osvětlení. Hodinky dále umí počítat kroky a kvalitu spánku. Hodnoty se dají procházet v aplikaci. Občas se mohou hodit stopky a pro pobavení matematická hra, procvičující základní počty.
Přes vestavěný fotoaparát vám dítě může posílat fotky, případně si můžete vyžádat pořízení snímku.
SOS tlačítko, po jehož spuštění delším držením se automaticky začne vytáčet předem nastavení SOS kontakt a pošle se také upozornění o stisku tlačítka. Máte tedy ihned přehled o nebezpečí i poloze.
Hodinky umožňují více způsobů komunikace. Lze uskutečnit klasický telefonní hovor, díky přítomnosti microSIM karty, mikrofonu a reproduktoru. S hodinkami je možné volat až na 15 přednastavených čísel. Další způsob je přes textové či hlasové zprávy. Z hodinek se dají poslat jen hlasové zprávy.

Sledování denní aktivity
Hodinky umí podobně jako fitness náramky měřit ušlé kroky a kvalitu spánku. V aplikaci si prohlédnete týdenní přehled v grafu.
Aplikace SeTracker2
V aplikaci naleznete veškeré nastavení hodinek. Jeden z užitečných režimů je režim nerušit. Ten se skvěle hodí, když je dítě ve škole a vy nechcete, aby se rozptylovalo hodinkami nebo zvuky hodinek. Po tuto dobu jsou hodinky opravdu jen hodinky a zobrazují jen čas bez zvuků. Dále můžete do hodinek posílat odměny formou srdíček, textové a hlasové zprávy.
Udávaná výdrž baterie činí 5 dní v pohotovostním režimu.
Specifikace:

Baterie: 420 mAh
Displej: dotykový, 1.4″ TFT
Procesor: MTK 2503, 260 MHz
Lokalizace: GPS, LBS (GSM), WiFi
Podporované GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz (2G)
Typ SIM karty: microSIM
Aplikace SeTracker2 kompatibilní s Androidem i iOS

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu je od výrobce nastaveno v anglickém jazyce.

Ohodnoťte

Brand

CEL-TEC

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “CEL-TEC KT01 dětské hodinky s GPS modré”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *