Certina AQUA COLLECTION - DS ACTION Gent - Quartz C032.851.22.087.00

Certina AQUA COLLECTION - DS ACTION Gent - Quartz C032.851.22.087.00

Certina AQUA COLLECTION – DS ACTION Gent – Quartz C032.851.22.087.00

14 290,00 

EAN: 7612307141602 Katalogové číslo: hcx376 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Stačí jeden den na moři a čas najednou plyne jako voda. Ale na každém okamžiku záleží, a proto jsou hodinky CERTINA DS Action náležitou námořnickou oslavou švýcarského hodinářství. V tomto sportovním, stylovém, tříručkovém quartzovém modelu se propojuje voděodolnost až do 200 metrů s přesností chronometru s certifikací COSC a výjimečným vzhledem. Uvnitř hodinek se nachází inovativní a spolehlivý strojek Precidrive, který zajišťuje extrémní přesnost – je až desetkrát přesnější, než srovnatelné quartzové modely.
Je samozřejmostí, že vynikající vlastnosti vnitřku hodinek si zasluhují, aby stejná pozornost byla věnována také jejich vzhledu a designu. Lunetu i pouzdro o průměru 41 mm z leštěné/broušené nerezové oceli nádherně doplňuje šroubovací dýnko, zdobené slavným emblémem želvího krunýře. Šedý číselník s jemným efektem slunečních paprsků upoutá pohled úplně každého – ve dne i v noci, díky nátěru Super-LumiNova na ručkách a indexech. Bílé číslice zobrazující minuty ladí s bílou vteřinovou ručkou a dodávají barevný dotek vyváženému designu s datumovým okénkem umístěným centrálně na pozici 6 hodin.
Voda je základem života – a často také jednou z největších radostí. Na pláži nebo u bazénu se nám myšlenky vždy zatoulají do vzdáleného bezčasí. Tím lépe, pokud nás doprovází společník v podobě opravdu spolehlivých hodinek zasluhujících si naši důvěru, jako jsou hodinky CERTINA DS Action s konceptem dvojího zabezpečení (DS) a voděodolností do 20 barů (200 metrů). Pak je každá výzva vítaná.Neochvějný tep quartzového strojku Precidrive měří čas se stejnou přesností ve vodě i na souši.Tato inovativní technologie nyní pohání všechny hodinky Certina a její přesnost dokládá také potvrzení Oficiálního švýcarského institutu pro testování chronometrů (COSC – Contrôle officiel suisse des chronomètres). COSC klade na moderní technologie měření času velice přísné požadavky a každé hodinky CERTINA DS Action byly podrobeny zevrubnému testování, než získaly oficiální certifikát COSC.

Ohodnoťte

Výrobce

Certina

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Certina AQUA COLLECTION – DS ACTION Gent – Quartz C032.851.22.087.00“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *