Citizen Automatic Super Titanium NH9120-88L

Citizen Automatic Super Titanium NH9120-88L

Citizen Automatic Super Titanium NH9120-88L

9 800,00 

EAN: 4974374299550 Katalogové číslo: hci979 Kategorie:

Popis

Bez hodnocení.

Citizen jsou dobrou volbou pro každého muže, který dává přednost hodinkám s automatickým nátahem a potrpí si na to nejlepší. Precizní chod strojku s rezervou chodu 40 hodin můžete sledovat skrz průzor na ciferníku i skrz průhledné sklo ze spodní strany titanového pouzdra. V ciferníku obíhají nenápadné ručky přes několik detailních indexů. Potěší také vodotěsnost 10 atmosfér, díky které můžete bez obav plavat s připnutými hodinkami na zápěstí. Vsaďte na značku s dlouhou tradicí a výbornou pověstí.
Super Titanium – extrémně odolný materiálPouzdro i tah hodinek jsou vyrobené ze Super Titania. Jedná se o vlastní materiál značky Citizen, který se vyrábí zpracováním pevného titanu pomocí patentované technologie tvrzení Duratect.

Super Titanium si zachovává původní vlastnosti titanu, jako je lehkost, má však navíc mnohem větší pevnost, tvrdost a krásný vzhled.
Je více, než pětkrát tvrdší, než nerezová ocel, ani po letech nošení nejsou tah ani jeho nejvíce namáhaná část – spona – poškrábané. Hodinky tak stále vypadají stejně, jako v den, kdy jste si je koupili.
Je o 40% lehčí, než nerezová ocel, snadno tak zapomenete, že máte hodinky vůbec na ruce.
Super Titanium je hypoalergenní a šetrné k pleti, hodinky tak můžete nosit i v případě, že trpíte alergií na nikl a jiné kovy.
Odolává korozi vyvolanou sladkou i slanou vodou.
Stejně, jako titan, i Super Titanium má nízkou tepelnou vodivost. Když ho přiložíte na kůži, nestudí. Jste tak ušetřeni nepříjemného pocitu chladu, který je tolik typický pro ocelové hodinky. Super Titanium působí na dotyk spíše jako teplé dřevo, než jako studený kov.
Technologie povrchového tvrzení Duratect umožňuje vyrábět hodinky v bohaté škále barev. Kromě typické tmavě stříbrné barvy titanu je možné vyrobit také stříbrnou, černou, zlatou a růžově zlatou variantu.

Ohodnoťte

Brand

Citizen

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Citizen Automatic Super Titanium NH9120-88L”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *