Citizen Eco-Drive Super Titanium CA0650-82F

Citizen Eco-Drive Super Titanium CA0650-82F

Citizen Eco-Drive Super Titanium CA0650-82F

9 100,00 

EAN: 4974374268594 Katalogové číslo: hci760 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky z dílny oblíbené značky Citizen jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich černý ciferník s vertikálním vzorem zaujme na první pohled špičatými ručičkami a indexy, které celku dodávají efektivní plastický vzhled. Nechybí ani datumovka umístěná na pozici 3. Určitě oceníte tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového ciferníku. Ciferník kryje safírové sklíčko, které je odolnější proti poškrábání a i po letech nošení si zachovává brilantní lesk.
Super Titanium – extrémně odolný materiálPouzdro i tah hodinek jsou vyrobené ze Super Titania. Jedná se o vlastní materiál značky Citizen, který se vyrábí zpracováním pevného titanu pomocí patentované technologie tvrzení Duratect.

Super Titanium si zachovává původní vlastnosti titanu, jako je lehkost, má však navíc mnohem větší pevnost, tvrdost a krásný vzhled.
Je více, než pětkrát tvrdší, než nerezová ocel, ani po letech nošení nejsou tah ani jeho nejvíce namáhaná část – spona – poškrábané. Hodinky tak stále vypadají stejně, jako v den, kdy jste si je koupili.
Je o 40% lehčí, než nerezová ocel, snadno tak zapomenete, že máte hodinky vůbec na ruce.
Super Titanium je hypoalergenní a šetrný k pleti, hodinky tak můžete nosit i v případě, že trpíte alergií na nikl a jiné kovy.
Odolává korozi vyvolanou sladkou i slanou vodou.
Stejně, jako titan, i Super Titanium má nízkou tepelnou vodivost. Když ho přiložíte na kůži, nestudí. Jste tak ušetřeni nepříjemného pocitu chladu, který je tolik typický pro ocelové hodinky. Super Titanium působí na dotyk spíše jako teplé dřevo, než jako studený kov.
Technologie povrchového tvrzení Duratect umožňuje vyrábět hodinky v bohaté škále barev. Kromě typické tmavě stříbrné barvy titanu je možné vyrobit také stříbrnou, černou, zlatou a růžově zlatou variantu.

ECO-DRIVE: skvost mezi hodinkovými strojkyHodinky pohání unikátní strojek Eco-Drive. Základním principem technologie Eco-Drive je využití světla k pohonu hodinek. Světlo prochází sklem a číselníkem hodinek, který je vyrobený ze speciálních světlo propouštějících materiálů. Solární panel ukrytý pod číselníkem mění světelnou energii na elektrickou. K pohonu hodinek stačí jakékoliv světlo – umělé či přírodní. Energie se ukládá do akumulátoru, který je zdrojem energie pro pohon hodinek. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii po dobu až 7 měsíců.

Ohodnoťte

Brand

Citizen

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Citizen Eco-Drive Super Titanium CA0650-82F“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *