Cube1 Smart band DC28 Plus Blue

Cube1 Smart band DC28 Plus Blue

Cube1 Smart band DC28 Plus Blue

1 490,00 

EAN: 8590977023604 Katalogové číslo: hcf014 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Žádný moderní sportovec, ať už profesionální nebo amatérský, si nedokáže představit svůj trénink bez sporttesteru na zápěstí. Nezapomínejte na tuto nezbytnou pomůcku ani vy a připněte si na zápěstí stylový fitness náramek z dílny oblíbené značky Cube1. Díky 105mAh baterii vám vydrží delší dobu nabitý a budete se na něj moct vždy spolehnout.
Fitness funkce:Náramek disponuje mnoha funkcemi, které využijete při běhu, jízdě na kole nebo třeba zvedání činek v posilovně. Nejvíce rozhodně oceníte integrovaný monitor srdečního tepu, díky kterému budete mít přehled o nejdůležitější veličině pro efektivní trénink – o tepové frekvenci. Společně s tím budete mít orientační informace o spálených kaloriích a krevním tlaku. Vášniví běžci a chodci rozhodně ocení krokoměr společně s měřením ušlé vzdálenosti. Nedílnou součástí zdravého životního stylu je i dostatečně dlouhý a kvalitní spánek. Přehled o něm budete mít díky funkci monitorování spánku.
Propojení s mobilním telefonem:Po propojení s vaším mobilním telefonem můžete začít využívat výhody vašeho fitness náramku naplno. Stačí si stáhnout aplikaci WearHealth, díky které budete mít o svých výsledcích perfektní přehled. Navíc budete informovaní o notifikacích (příchozí hovory a zprávy) z vašeho chytrého telefonu. Ovládat lze i kameru mobilu, hudební přehrávač, popřípadě lze telefon najít tím, že ho náramek „prozvoní“.
Voděodolnost:Náramek splňuje stupeň krytý IP67 – to znamená, že je odolný nejen proti vniknutí prachu, ale i proti vniknutí vody až do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut. V praxi do znamená, že fitness náramek není vhodný pro plavání, v pořádku ale přežije polití vodou nebo pád do vany.
Kompatibilita: s operačním systémem Android 4.4 a vyšším + iOS 7 a vyšším.

Ohodnoťte

Výrobce

Cube1

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Cube1 Smart band DC28 Plus Blue“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *