Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Deveroux M-H8 Fitness Náramek – černý

1 690,00 

EAN: 8594179142736 Katalogové číslo: hdv029 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Chytrý náramek nemusí být nutně jen sportovním doplňkem, který na první pohled evokuje nejvyšší sportovní výkony. Jak ukazuje Deveroux M-H8, může se jednat i o krásný šperk, za který se nebudete muset stydět ani v divadle či na obchodní schůzce.
Elegantní hodinky
Deveroux M-H nabízí měření kroků, kalorií, monitoruje srdeční tep a kvalitu vašeho spánku. K tomu navíc přidává i orientační měření krevního tlaku a v neposlední řadě unikátní design.
Ten se vyznačuje kovovým tělem ukrývající 0,96“ barevný displej s vysokým kontrastem. Díky němu nebudete mít problém s čitelností ani na přímém slunci. Kovové tělo doplňuje kovový tah ve stejném barevném provedení, jehož délku si můžete sami upravit. V balení nechybí malý hodinářský svěrák pro úpravu délky tahu.  
Ovládání je naprosto jednoduché. Náramek se může aktivovat pouhým otočením zápěstí. Jednotlivé obrazovky přepínáte krátkým podržením, dlouhé podržení potvrzuje a spouští konkrétní volby.
Jednoduchá komunikace s telefonem
Samozřejmostí je spolupráce s chytrým telefonem. Deveroux MH8 upozorní na příchozí hovor nebo zprávu, kterou zobrazí v plném znění, a to nejenom textovou, ale i z různých aplikací typu Facebook, Skype apod. Velmi užitečnou funkcí je možnost vyhledání ztraceného telefonu, kdy na sebe spárovaný mobil, pokud je v dosahu Bluetooth, na základě pokynu z hodinek upozorní.
Hodinky nabízejí i bohatý výběr sportovních režimů. Kromě klasiky v podobě chůze, běhu a jízdy na kole nechybí například raketové sporty. Hodinky mají vodotěsnost IP65.
Přehledná aplikace
Veškeré naměřené hodnoty se přenášejí do mobilní aplikace WearHealth. Pro správnou funkčnost je nutné mít na mobilním telefonu minimálně operační systém Android 4.4 nebo iOS 8. V aplikaci vidíte grafy svých sportovních aktivit a z toho vycházející zdravotní index, nastavujete si cíl pro kroky, budík, nebo aplikace, na které mají hodinky upozorňovat. Vše je graficky velmi dobře ztvárněno, aplikace WearHealth je navíc v českém jazyce, takže se v ní zorientuje opravdu každý.
Pokud toužíte po opravdu elegantním fitness náramku, Deveroux MH8 je rozhodně ta správná volba.

Ohodnoťte

Brand

Deveroux

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Deveroux M-H8 Fitness Náramek – černý“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *