Deveroux MY10 - červený

Deveroux MY10 - červený

Deveroux MY10 – červený

890,00 

EAN: 8594179143931 Katalogové číslo: hdv034 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Stylový náramek nejen na sportDeveroux MY-10 je chytrý náramek, který nabízí měření kroků, kalorií, monitoruje srdeční tep a kvalitu vašeho spánku. K tomu navíc přidává i orientační měření krevního tlaku.
Náramek disponuje barevným TFT displejem o úhlopříčce 1,14″. Díky němu nebudete mít problém s čitelností ani na přímém slunci.
Jednoduchá komunikace s telefonemSamozřejmostí je spolupráce s chytrým telefonem. Deveroux MY10 upozorní na příchozí hovor nebo SMS zprávu, kterou zobrazí v plném znění, a to nejenom textovou, ale i z různých aplikací typu Facebook, Skype apod. Potěší i úložný prostor na SMS zprávy. Samozřejmostí je již měření tepu, monitorování spánku, spálených kalorií, ale hodinky nabízí i měření krevního tlaku a saturace krve.
Přehledná aplikace v češtiněVeškeré naměřené hodnoty se přenášejí do mobilní aplikace WearHealth. Pro správnou funkčnost je nutné mít na mobilním telefonu minimálně operační systém Android 5.1 nebo iOS 8. Vše je graficky velmi dobře ztvárněno, aplikace WearHealth je navíc v českém jazyce, takže se v ní zorientuje opravdu každý.Výdrž baterie: 6 – 8 dnůDoba nabíjení: 1,5 hodinyNáramek se nabíjí přes nabíjecí kolébku.Kompatibilita:Android 5.1. a novějšíiOS 8.0 a novějšíBluetooth 4.2 a novější
 

Ohodnoťte

Brand

Deveroux

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Deveroux MY10 – červený”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *