Garmin Instinct Gray Optic

Garmin Instinct Gray Optic

Garmin Instinct Gray Optic

7 490,00 

EAN: 7537592145794 Katalogové číslo: hgr070 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Garmin Instinct – Robustní chytré GPS hodinky s odolností splňující vojenské normy.
Kombinace chytrých, sportovních a oudoorových funkcí. Výdrž až 14dní v režimu SMARTwatch. Skvělý poměr cena/výkon.

Příjem satelitních systému GPS, GLONASS a GALILEO
3-osý kompas, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
Integrovaný optický snímač srdečního tepu
Bytelná konstrunkce splňující vojenské normy (MIL-STD-810G) pro odolnost proti vysokým a nízkým teplotám, nárazům a vibracím, vodě a vlhkosti
SMART notifikace z mobilního telefonu (příchozí hovory a SMS)
Navigování po předem vytvořené trase a funkce TracBack pro navigování zpět do startovního bodu
Sportovní profily pro běh, cyklistiku, plavání, turistiku, lezení, lyžování, veslování a další
Celodenní monitorování fyzické aktivity, srdečního tepu, míry stresu
Výdrž baterie až 2 týdny v režimu chytrých hodinek a až 16 hodin v režimu GPS (40 hodin UltraTrack)

Garmin Instinct jsou robustní chytré GPS hodinky pro outdoorové nadšence i sportovce. Nabízí kontrastní černobílý displej s dostatečně vysokým rozlišením, dobře čitelný i na přímém slunci, krytý sklíčkem z chemicky tvrzeného skla odolného proti poškrábání.Tělo hodinek je vyrobeno z vláknami zesíleného tvrzeného polymeru pro vyšší pevnost a odolnost při zachování velmi nízké hmotnosti (pouhých 52 gramů).Mají vyměnitelný silikonový řemínek (na způsob výměny se podívejte ZDE), hodinky umožňují i použití řemínků se systémem uchycení QuickFit šířky 22mm, používaných u vyšších řad hodinek fenix5 a fenix5 Plus.
 
NAVIGACE V TERÉNUHodinky umožňují nahrávání a navigování po předem vytvořené trase, kterou zobrazí na tzv. slepé mapě včetně trasových bodů (waypointů). Budete mít přehled o profilu trasy, směru pohybu, důležitých bodech, dosažené a zbývající vzdálenosti atd. Kdykoliv během spuštěné aktivity je možné si ukládat body s vaší aktuální pozicí a k dispozici je také funkce TracBack, která vás spolehlivě dovede zpět na začátek cesty do výchozího bodu. Užitečná může být také funkce LiveTrack, která při spárování s mobilním telefonem s datovým přenosem umožní vámi vybraným lidem (přátelům, rodině, kolegům) sledovat živě vaši aktuální pozici, kde se zrovna v dané chvíli nacházíte.Trasy je možné vytvářet ve volně dostupné programu BaseCamp. Nová aplikace Garmin Explore, brzy dostupná také pro mobilní telefony, umožní uživateli vytvářet trasy a waypointy a synchronizovat je prostřednictvím cloudového úložiště.
 
SPORTOVNÍ AKTIVITYGarmin Instinct jsou vhodné i pro celou řadu sportů. Z přednastavených profilů pro sportovní aktivity jsou k dispozici:Běh (+ Trailový běh, Běžecký pás, Krytá dráha), Chůze, Turistika, Lezení, Kolo (+ Horské kolo a Kolo uvnitř- trenažér), Plavání v bazénu, Plavání na otevřené vodě, Lyže, Snowboard, Běžky, Veslování (+ Veslování uvnitř- trenažér), Pádlování (paddleboard).K dispozici jsou i intervalové tréninky, či alarmy na zóny srdečního tepu.
 
CELODENNÍ MONITOROVÁNÍ AKTIVITYI bez zapnutého příjmu satelitních signálů (GPS/GLONASS/GALILEO) hodinky dokáží zaznamenávat celou řadu údajů o vaší celodenní aktivitě, jako je počítání kroků, odhad ušlé vzdálenosti, vystoupaných pater, spálených kalorií, celodenní měření srdečního tepu, kvality spánku, míry stresu atd.Všechny tyto data si můžete rovněž přenášet do tréninkového deníku Garmin Connect, kde si zobrazíte přehledy den po dni.
 
BLUETOOTH PROPOJENÍ S MOBILNÍM TELEFONEMPři spárování hodinek s chytrým mobilním telefonem prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth dokáží hodinky zobrazit mnoho dalších užitečných informací.Předně jsou to notifikace o příchozích volání a SMS zprávách. Na displeji hodinek se zobrazí info o příchozím hovoru i se jménem nebo číslem volajícího, což se hodí ve chvílích, kdy se nemůžete podívat na mobil nebo máte vypnuté vyzvánění. Stejně tak se zobrazí i info o přijaté SMS zprávě i se jménem či číslem odesílatele a začátkem textu.Dále jsou při spárování hodinky schopné zobrazit informace o počasí, kalendář, pro zapomětlivé přijde vhod funkce „Najít můj telefon“. Užitečná může být také funkce LiveTrack, která umožní vámi vybraným lidem (přátelům, rodině, kolegům) sledovat živě vaši aktuální pozici, kde se zrovna v dané chvíli nacházíte.
KOMPATIBILITA S DALŠÍMI PŘÍSTROJIInstinct je možné bezdrátově propojit s dalšími zařízeními a snímači Garmin a využívat tak dalších jejich funkcí nebo hodinky používat k jejich ovládání.Připojit lze např akční kamery VIRB, lukostřelecký laserový zaměřovač s dálkoměrem Xero, přístroj pro sledování psů Atemos (Alpha), satelitní komunikátor InReach Mini.Dále jsou to řada externích čidel jako snímače tepu s hrudními pásy, snímače rychlosti a kadence pro kolo nebo externí snímač teploty Tempe.
Obsah balení

hodinky Garmin Instinct
nabíjecí a datový kabel
manuál

Ohodnoťte

Brand

Garmin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Garmin Instinct Gray Optic”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *