Garmin VívoActive3 Optic Optic Black/Black band

Garmin VívoActive3 Optic Optic Black/Black band

Garmin VívoActive3 Optic Optic Black/Black band

9 990,00 

EAN: 7537591732278 Katalogové číslo: hgr035 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky VívoActive3 Optic od značky Garmin by neměly chybět na zápěstí žádného sportovního nadšence. Jejich unikátní displej Garmin Chroma zůstává neustále rozsvícený, navíc na něm přečtete údaje za tmy i za přímého slunečního světla.
Na všechny možné sportovní aktivity

Nedovedete si představit život bez běhání, plavání nebo jízdy na kole? Zkrátka bez aktivního pohybu, který vám pořádně rozpumpuje krev v žilách? Hodinky VívoActive 3 Optic disponují režimy pro 15 druhů sportů – běh (v interiéru i exteriéru), jízda na kole (v interiéru i v exteriéru), jízda na in-line bruslích, plavání v bazénu, jízda na lyžích (na běžkách i na sjezdových), golf, veslování, jóga, fitness cvičení,… Nemusíte si tak brát jiné hodinky na cyklistickou túru a jiné na plavání v bazénu – vše máte v jednom. Hodinky vám mohou svým vzhledem připomínat Garmin Fenix 5S, na rozdíl od něj mají ale tenčí pouzdro, které vám nebude při sportu tolik překážet, jsou lehčí a ovládají se pomocí dotykové obrazovky. Určitě oceníte i možnost rychle scrollovat v menu a obrazovkách i pomocí přejíždění prstu po boku hodinek.
Stejně, jako u všech ostatních hodinek značky Garmin, i zde můžete využít mobilní aplikaci Garmin Connect, která dokáže uchovat, vyhodnotit, a sdílet širokou škálu sportovních aktivit, včetně zobrazení zdolané trasy nad mapou i podrobné vyhodnocení výsledků.
Monitorování srdečního tepu

Určitě oceníte integrovaný monitor srdečního tepu, který pomocí zelených diod na zadní straně pouzdra získává informace o vaší srdeční frekvenci. Hodinky poskytují průběžné, celodenní měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu a zobrazením jeho průběhu v rámci posledních 7 dnů. Díky měření variability srdečního tepu jsou hodinky schopné monitorovat a zaznamenávat celodenní míru stresu a uživateli dokáží pomoci s eliminací opakujících se stresových situací a související změnou životního stylu. Při sportu dokáží hodinky zhodnotit a monitorovat úroveň fyzické kondice svého uživatele pomocí parametrů, jako je VO2 max nebo stanovení věku podle kondice.
Bezdrátové placení – zatím ne pro ČR

Další novinkou hodinek je integrovaná technologie Garmin PAY pro bezdrátové platby. Vívoactive3 jsou vůbec první hodinky značky Garmin, které bezdrátové platby přináší.Bezdrátové platby budou ze začátku dostupné jen v některých zemích, mezi kterými zatím Česká republika chybí, doufáme ale, že do konce roku se počet zemí výrazně rozšíří. Služba Garmin Pay počítá s podporou nejrozšířenějších platebních karet typu VISA nebo MasterCard. Svoji existující kartu bude možné pomocí služby Garmin Pay spárovat s hodinkami vívoactive3 a v obchodě platit přímo ze zápěstí ruky.
Funkce

Alarm čas/vzdálenost/tempo
Alarm na nastavené spálené množství kalorií
Alarm na zónu srdečního tepu
Automatická detekce započaté aktivity
Celodenní sledování aktivity
Celodenní sledování srdeční frekvence
Najít můj telefon
Alarm na neaktivitu – graficky, zvukem
Auto Lap (aut. začátek nového kola):
Auto Pause (zast. trénink podle rychl.)
Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):
Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů)
Čas strávený v zónách srdečního tepu
Časové funkce – čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík, kalendář
Hodinky jsou i v češtině
Měření prošlé vzdálenosti
Monitoring spánku
Odhad spálených kalorií
Osobní rekordy
Počítadlo kroků
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor)
Stopky
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink)
Upravitelná datová pole
Vibrační upozornění
Plavání (bazén) – vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep

Ohodnoťte

Výrobce

Garmin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Garmin VívoActive3 Optic Optic Black/Black band“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *