Helmer LK 709 4G modré - dětské hodinky s GPS lokátorem

Helmer LK 709 4G modré - dětské hodinky s GPS lokátorem

Helmer LK 709 4G modré – dětské hodinky s GPS lokátorem, videohovorem, vodotěsné

3 513,00 

EAN: 8595568490094 Katalogové číslo: hhm016

Popis

Bez hodnocení.

Dětské hodinky Helmer LK 709 4G v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí – kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují jako telefon, nebo videotelefon. Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů, díky čemuž umožňuje sledování a lokalizaci vašich dětí s určením přesné polohy pomocí GPS. Hodinky Helmer LK 709 4G následně odesílají přesné souřadnice do Vámi nastavené mobilní aplikace. Přesnost lokalizace hodinek je do 5 metrů.
Praktické funkce hodinek Helmer LK 709 4G
Lokalizace hodinekMapa trasy hodinekAplikace pro Android i IOSNastavení prostoru pro pohybVzdálený odposlechSOS volání z hodinekVolání na hodinkyVideohovorTelefonní seznam v hodinkáchFotoaparátGalerie fotografiíNastavení hlasitosti vyzváněníHlasové zprávyPřekladačHrySvítilnaNa hodinkách Helmer LK 709 4G můžete nastavit dvě telefonní čísla, na něž se lze pomocí hodinek rychle dovolat. Navíc hodinky umí přijmout hovor až z 10 přednastavených telefonních čísel a také nabízí možnost vzdáleného odposlechu zvuků v jejich okolí. Hodinky Helmer LK 709 4G umožňují také nahrání hlasové zprávy v délce 15 vteřin nebo přijímání SMS. Díky hodinkám Helmer budete mít dokonalý přehled o pohybu vašich dětí a ušetříte si tak obavy v dnešní ne zcela bezpečné době.
SIM karta (není součástí balení):Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM kartu (ve velikosti micro SIM), která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 25 MB/měsíc. Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout micro SIM kartu do slotu pod voděodolnou gumovou krytkou. Před vložením SIM karty do telefonu odblokujte na kartě PIN (ve Vašem mobilním telefonu), popř. o toto požádejte na pobočce operátora. Karta chráněná PINem nebude v hodinkách fungovat!!! 
Technická data
– podporované sítě: GSM / GPRS– GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900– poziční přesnost: 5 m – životnost baterie: až 72 hodin v pohotovostním režimu; 48 hodin, pokud lokátor odesílá informace o své poloze každých 10 min.– typ baterie: dobíjecí 3,7 V 650 mAh Li-Ion akumulátor– pracovní teplota: -20 až 55 °C– vodotěsnost: IP 67– vhodné pro děti od 3 let

Ohodnoťte

Brand

Hodinky Helmer

Hodinky Helmer jsou chytré hodinky určené pro děti. V dnešní době chce každý rodič vědět, kde je jeho dítě. Chytré hodinky pro děti jsou k tomu ideální. Dejte jim hodinky Helmer a budete mít dokonalý přehled a vaše děti budou v bezpečí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Helmer LK 709 4G modré – dětské hodinky s GPS lokátorem, videohovorem, vodotěsné“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *