Hodinky Diesel – jsou to kvalitní hodinky?

Estimated read time 4 min read

Značka Diesel si za léta působení na celosvětovém trhu vybudovala reputaci odvážné nadčasové módy. Neotřelé kombinace stylů a barev, stylizace bez zábran, jasný rukopis a trendy s časovým předstihem servíruje svým zákazníkům rok co rok. Nastavila vysokou laťku všem značkám určeným mladé generaci. Nevyčerpatelná studnice nápadů, která dokáže vždy překvapit něčím novým, taková je italská firma Diesel.

Extravagance v tradičním „Diesel stylu“, dokáže provokovat a šokovat, ale stejně tak se rázem dokáže změnit v decentnost, rafinovanou nesmělost a důraznost v jemných detailech. Módní značku Diesel reprezentují nejen hodinky, ale také parfémy.

Hodinky Diesel mají domov v Itálii. A právě Itálie je známá na celým světě svým kreativním přístupem k módě. Značka Diesel je typickým příkladem talentu italských návrhářů spojenou se smyslem pro detail a kvalitu výrobku. Všechny hodinky této značky používají kvalitní strojky Miyota Citizen, kterými se osazují i hodinky jiných kvalitních prestižních značek.

Hodinky Diesel bývají designově hodně výrazné

Jen těžko si můžeme dokázat představit tak surovou sílu emocí, jakou představují právě hodinky Diesel. Hodinky Diesel jsou ideální pro všechny muže i ženy, co rádi nosí velmi výrazné doplňky, které dodají jejich outfitu zcela nový rozměr. Lze si jen těžce představit odvážnější a nespoutanější design, než ten, který světu přinesla firma Diesel. Pokud máte odvahu vyniknout a nezapadnout do šumu průměru, tak právě pro vás jsou určena určeny hodinky značky Diesel hodinky. Ty zcela bez výhrad podtrhnou vaše sebevědomí.

Pánské hodinky Diesel

Ty mají spíše masivnější designy zvýrazňující zápěstí majitele již z dálky. Osobitost Dieselů je natolik zřejmá, že se nemusí číst ani logo a kdo se v módě vyzná ví, že tento produkt je Diesel. Pro pány vyrábí tato italská značka hodinky na kůži i na kovu, střídají se zde klasické modely nepodléhající tolik módě s avantgardními designy odvážných tvarů a barev plný odvahy. Neochvějný směr být originálním a prostě jiným – toto propůjčuje svými designy tato značka svým majitelům.

Dámské hodinky Diesel

Dásmké Diesly jsou mezi ženami a dívkami velmi oblíbené pro svoji atraktivnost a kvalitu. Svoji atraktivitu si drží dlouho a díky tomu je investice do Dieslů dlouhodobější. Na malém dámském zápěstí jsou větší dámské hodinky moderní a krásné.

Disely mají často kožený řemínek

Co zaujme takřka každého jsou kožené řemínky, které často u hodinek Diesel najdete. Krásně propracované a prošívané pásky vzbuzují pocit kvality a dlouhé životnosti. A je tomu skutečně tak. Řemínky vydrží při denním nošení 6-7 let a jejich opotřebovanost není prakticky vidět z horní pohledové strany, ale zespodu. Estetika je tedy po celou dobu nošení zachována.

Diesel hodinky jsou známé svým stylovým designem, který vyhovuje hlavně mladší generaci.

Kreativnost modelů hodinek Diesel nabízí pro každého, kdo zavítá do kolekce hodinek této značky, vždy něco nového. Na modelech se střídají různé tvary pouzder, v číselnících různé varianty chronografů či barev číselníků, jsou-li hodinky digitální, digitál je zde volen právě pro svůj osobitý retro styl.

Značka Diesel nemá ve světě hodinek dlouhou tradici

Značka Diesel nemá v hodinářském světě příliš dlouhou tradici. Avšak i přes svůj relativně mladý věk její zakladatelé dokázali rychle proniknout na světový trh módy.Značka Diesel si za léta působení na celosvětovém trhu vybudovala reputaci odvážné nadčasové módy.

Extravagance v „diesel stylu“, který se stal ve světě módy pojmem, dokáže provokovat i trochu šokovat. Ale právě tak reprezentuje eleganci, decentnost, rafinovanou nesmělost s důrazem na jemné detaily. Hodinky značky Diesel jsou většinou analogové, ale společnost nezavrhuje ani digitální provedení, které má nostalgický retro nádech.

I když jsou hodinky značky Diesel často designově velmi výrazné, přesto některé kolekce, konkrétně třeba chytré hodinky Fadelite, mají design, který je více genderově neutrální.

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.