Hodinky Rado – stojí za koupi?

Estimated read time 4 min read

Od svého vzniku Rado neustále fascinuje milovníky hodinek po celém světě svými převratnými inovacemi. Hodinky Rado jsou známé svými prémiovými materiály a jedinečnými estetickými vlastnostmi. Mnoho hodinek Rado bylo odměněno mezinárodními cenami za design, jako je například Red Dot Award a značka je i nadále odhodlána přinášet další vynikající nápady.

Pokud je možné si to představit, je možné to i udělat. Pokud je možné to udělat, pak to uděláme. Toto je hlavním mottem firmy Rado, současné ikony moderního hodinářského designu. U hodinek Rado však nejde o „pouhý“ líbivý desing, jejich dokonalý vzhled je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti moderních technologií a výběru nejkvalitnějších výrobních materiálů. Za působivým a originálním designem hodinek Rado tak stojí jednoduše kvalita.

Rado je značka luxusních hodinek, které nabízí mnoho vynikajících vlastností svých produktů. V hodinářském světě jsou dobře známí pro své inovativní využití materiálu. Díky více než stoletým zkušenostem a průkopnickému používání keramiky v hodinářství si Rado vydobylo své místo na špici trhu hodinek.

Firma při výrobě svých hodinek vychází z předpokladu, že jedině vysoce kvalitní a odolné materiály si mohou uchovat svůj dokonalý vzhled. Proto firma Rado investuje mnoho energie i financí do vývoje nejnovějších technologií a specializuje se zejména na nepoškrábatelné materiály, jako jsou například high-tech keramika, diamant, karbid, safírové sklo atd. Díky těmto materiálům jsou hodinky značky Rado nejen vysoce odolné proti vnějšímu poškození, šetrné vůči pokožce a maximálně pohodlné pro uživatele, ale mají především neuvěřitelné charisma.

Společnost Rado je jednou z mladších švýcarských firem vyrábějících hodinky.

Připravili jsme pro vás 3 důvody, proč koupit hodinky značky Rado.

1. Ty nejlepší materiály, žádná druhá liga

Výroba vysoce odolných hodinek je jádrem přesvědčení značky. Jak již bylo uvedeno výše, Rado je jednou z předních značek stojících za zavedením high-tech keramiky do hodinářského průmyslu. Keramika je vysoce trvanlivý, vysoce pevný materiál používaný v medicíně, ve strojírenství a používá ho hodně i NASA. Je lehký a odolný proti poškrábání.

Neobsahuje žádné kovy, díky čemuž je to materiál až neuvěřitelně jemný i k velmi citlivé pokožce. Tento materiál, který umožňuje tu nejvyšší úroveň pohodlí, je ústředním bodem filozofie značky Rado.

Hodinky Rado se tak mohou chlubit lehkostí, odolností proti poškrábání a hypoalergenními vlastnostmi.

2. Neustálá inovace

Letos byla firma Rado oceněna prestižní cenou iF Design Award za kolekci True Thinline Les Couleurs Le Corbusier. Design kusů limitované edice byl inspirován teorií barev Architectural Polychromy Le Corbusiera. Le Corbusier nebo Charles-Édouard Jeanneret byl jedním z nejoceňovanějších a nejkontroverznějších architektů 20. století. Kolekce Rado Thinline za léta získala mnoho ocenění. Řada True Thinline, která navazuje na dědictví inovací, byla úplně prvním modelem se vstřikovaným monoblokovým high-tech keramickým pouzdrem.

Jako přední hráč na poli mezinárodního designu Rado dále posouvá hranice neotřelých návrhů a společně se špičkovými designery promítá do svých hodinek nové myšlenky, svěží perspektivy a individuální styl.

3. Vynikající přesnost

Vedle odolnosti a inovací navrhuje Rado hodinky s výjimečnou přesností. Značka samozřejmě chápe důležitost každé sekundy. Jejich hodinky zajistí, že nikdy nezmeškáte jediný okamžik a budete vždy všude včas.

Všechny hodinky Rado jsou kombinací špičkové technologie a inovativního designu. Na rozdíl od jiných švýcarských výrobců hodinek se Rado zaměřuje na inovace a vývoj high-tech materiálů a funkčního designu.

A dále si přečtěte

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.