Jaké hodinky nosí Novak Djokovič?

Estimated read time 3 min read

Jsem tenisový fanoušek. Proto mě hodně zaujala jedna věc. Jak může být Novak Djokovič, jeden z nejlepších hráčů mužské dvouhry, bez oficiálního sponzora v oblasti hodinek? Jeho zápěstí bylo dříve ozdobeno hodinářskými skvosty od Audemars Piguet i Seiko, ale od ledna 2019 zůstalo prázdné.

To přeci musí být jedno z nejcennějších zápěstní na světě, že? Jen mi prostě nedávalo smysl, že s ním někdo nepodepsal novou smlouvu tak dlouhou dobu (2 roky), jakmile Djokovič odstoupil od smlouvy se značkou Seiko. Rolex má Rogera. Richard Mille má Rafu. Snažil jsem se odhadnout, který z hodinkářských gigantů bude další, kdo s Novakem podepíše smlouvu – a zjevně jsem se moc netrefil. Mých 5 tipů bylo Rolex, Longines, Rado, TAG Heuer a Greubel Forsey. Ukázalo se, že to není žádný z nich.

Novak Djokovič + Hublot Big Bang Meca-10 Blue Ceramic = hra, sada, zápas

Od roku 2021 se Hublot stal oficiálním sponzorem v oblasti hodinek Novaka Djokoviče.

Hublot je vlastně obecně známý svou prací s celebritami a sportovci celého světa – za takový marketing je prostě musíte pochválit – pracují pouze s těmi nejlepšími z nejlepších. Třeba Pelé je jednou z jejich hvězd. Dalším členem jejich „stáje“ je i Usain Bolt, hvězda PSG Kylian Mbappé nebo golfista Dustin Johnson. Hublot dokonce na začátku roku 2010 spolupracoval se zesnulým skvělým Kobe Bryantem. Novak Djokovič tak hladce zapadá do teamu Hublot Stars.

„Jsem velmi nadšený, že se mohu připojit ke značce, která oceňuje sport i atletiku a podporuje naši profesi a investuje do nás, do sportovců,“ řekl Djokovič ke spolupráci se značkou Hublot.

Hublot a Djokovič plánují spolupráci na personalizované sérii hodinek v limitované edici, Novak se prý bude také podílet na navrhování vlastních hodinek. Hublot také pracuje na výkonnostních hodinkách, které může Djokovič nosit během zápasů. „Nikdy jsem na svých profesionálních zápasech nenosil hodinky, takže to pro mě bude vlastně další nové dobrodružství,“ řekl Novak.

Jaké modely hodinek Hublot Novak Djokovič nosí?

Djokovič mimo kurt nosí Hublot Big Bang Meca-10 ceramic blue. Měl je třeba na posledním grandslamu US Open. „Odpovídají mému celkovému stylu, který mám pro tento turnaj,“ vysvětlil. „Moje boty a i další vybavení budou modré, tak jsem se rozhodl, že budu mít i hodinky modré barvy.“

Hublot Big Bang Meca-10 ceramic blue
Hublot Big Bang Meca-10 ceramic blue, zdroj obrázku: s laskavým svolením společnosti Hublot

Jak se vám Novakovi hodinky líbí?

A dále si přečtěte

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  1 Comment

  Add yours

  + Leave a Comment

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.