Jaké hodinky nosí Rick Harrison v pořadu Mistři zastavárny? A jaké Chum Lee?

Estimated read time 3 min read

Hlavní postava pořadu Mistři zastavárny, Rick Harrison, často nosí hodinky Panerai Ferrari. Jak je vidět, jeho hodinky mají velký ciferník (číselník), zlaté pouzdro, černý kožený řemínek a subciferníky. Jsou to patrně hodinky Panerai Ferrari Granturismo Automatic.

Referenční číslo těchto hodinek je FER00007. Ferrari už nějakou dobu ve skutečnosti vyrábí hodinky, i když většinou nejsou příliš běžné a většina z nich je mnohem levnějších, než tento model. Není příliš překvapivé, že si Rick Harrison může dovolit drahé hodinky, když vezmeme v úvahu jeho impérium zastavárny. Cena těchto hodinek Panerai se pohybuje kolem 500-700 tisíc korun.

Panerai Ferrari Granturismo FER00007 Rose Gold
Panerai Ferrari Granturismo FER00007 Rose Gold, zdroj obrázku: S laskavým svolením Panerai Ferrari

Ve skutečnosti Rick nosí v tomto pořadu mnoho různých modelů a značek hodinek – třeba Breitling Chrono Avenger titanium. Dále modely značek Seiko, Omega, Resco Bullfrog, Breitling, Zenith, TAG Heuer, Hublot (konkrétně Hublot Big Bang Red Magic) a Rolex. V několika dílech má Rick třeba pěkné Rolex Milgauss. Opět cena od 300 000 Kč a výše.

Jaké hodinky nosí Big Hoss (Cory)?

Bighoss často v pořadu nosí opravdu pěkné hodinky Rolex Daytona Paul Newman. Cena? I v miliónech. Big Hoss často nosí opravdu drahé hodinky. Zaměřuje se na hodinky Rolex, Hublot, Richard Mille, Breitling či Tudor (měl třeba Tudor Fastrider Black Shield).

Jaké hodinky nosí Chumlee?

Chumlee vystupuje v pořadu jako takový trouba, který je mizině a nic neumí. Opak je však pravdou. Ve skutečnosti nemá o peníze vůbec nouzi.

Chum Lee nosí často zlaté Rolex Day Date. Cena? Od 600 tisíc korun výše.

Chum Leeho zlaté Rolex Day Date
Chum Leeho zlaté Rolex Day Date, zdroj obrázku: Instagram Pawn Stars

Všimněte si také, že většina odborníků, které si Rick nebo někdo jiný zve, aby jim poradili s cenou předmětu, nosí Rolexky. Třeba Sean, což je ten odborník na zbraně, nosí krásné Rolex 2 Tone Submariner. Často lidé spekulují, zda Rolex není nějak reklamě do pořadu zainteresován.

V mnoha diskuzích je zdůrazněno, že pánové často kupují hodinky za pár dolarů, mnohé pravděpodobně pocházejí od lidí, kteří právě prohráli u stolů v Casinu (zastavárna je v Las Vegas) a potřebují vyrovnat nějaké dluhy – takže lidé přichází se svými Rolexkami do zastavárny. To je výhoda toho, když máte zastavárnu v Las Vegas.

Takže závěr? Pánové Rick, Chum Lee, Big Hoss i stařík nosí pěkně drahé hodinky – a hodně často Rolexky. Za jednu epizodu má prý Rick 50 000$, takže na to rozhodně má.

Mimochodem, věděli jste, že pravé jméno Chum Leeho je Austin Lee Russell?

A dále si přečtěte další zajímavosti o hodinkách

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.