Kolekce Festina Chrono Bike – co to je?

Estimated read time 3 min read

Pokud se o nějaké kolekci u Festiny dá říct, že je legendární, je to právě kolekce Chrono Bike.

Festina je už 2 let oficiálním časoměřičem slavného cyklistického závodu Tour de France. A každoročně tomuto závodu věnuje speciální řadu hodinek. Dá se říci, že mezi Festinou a Tour De France se za ta léta vytvořilo opravdu silné pouto. A potvrdit toto silné pouto mohou určitě slavní ambasadoři této kolekce, jako například Richard Virenque.

Festina Chrono Bike ⌚ jsou i dnes jedny z nejoblíbenějších hodinek u fanoušků z mnoha sportovních odvětví (zejména pak z cyklistiky). Odkazy na cyklistiku jsou ve finále patrné na mnoha detailech všech hodinek z této série. Kolekce Chrono Bike přináší každý rok mnoho zajímavých moderních barevných variant hodinek. Díky tomu oslovují nadšence nejen do cyklistiky po celém světě.

Doporučujeme tyto hodinky kolekce Chrono Bike

[wptb id=651]

Kolekce Festina Chrono Bike – rok 2019

Jako každý rok, i v roce 2019 Festina představila nové kousky v kultovní kolekci Chrono Bike. Modely 2019, jejíž designy pochází ze světa cyklistiky, představuje 8 modelů s ocelovými náramky, 8 s gumovými náramky a součástí jsou i 2 speciální edice a nejexkluzivnější limitovaná edice.

Kolekce Chrono Bike 2019 (F20448) vyniká díky šestihrannému pouzdru a designu orientovanému na cyklistiku. Silné pouzdro je z nerezové oceli o průměru 44 mm – obsahuje tvrzený minerální krystal a nabízí odolnost proti vodě do 100 m (10 ATM).

Gumová verze hodinek této kolekce (F20449) nabízí 8 pestrobarevných provedení, včetně světle modré, vojenské zelené, žluté nebo oranžové.

Speciální kousky

Hodinky speciální edice z kolekce Festina Chrono Bike 2019
Hodinky speciální edice z kolekce Festina Chrono Bike 2019

Pro ty, kteří chtějí hodně vyniknout, představuje Festina dva modely kolekce Chrono Bike Special s extra povrchovou úpravou. Oba kousky ze speciální edice mají exkluzivní povrchovou úpravu IP: v případě modelu F20451 je to černý povrch s růžovými detaily a pro model F20452 je to úprava modrá. Oba modely hodinek jsou prezentovány v dárkové krabičce Special Edition, která obsahuje další gumový řemínek a nástroj pro snadnou výměnu řemínku na hodinkách.

Zobrazit všechny hodinky Chrono bike

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.