5/5 (2)

Pokud se o nějaké kolekci u Festiny dá říct, že je legendární, je to právě kolekce Chrono Bike.

Festina je už 2 let oficiálním časoměřičem slavného cyklistického závodu Tour de France. A každoročně tomuto závodu věnuje speciální řadu hodinek. Dá se říci, že mezi Festinou a Tour De France se za ta léta vytvořilo opravdu silné pouto. A potvrdit toto silné pouto mohou určitě slavní ambasadoři této kolekce, jako například Richard Virenque.

Festina Chrono Bike ⌚ jsou i dnes jedny z nejoblíbenějších hodinek u fanoušků z mnoha sportovních odvětví (zejména pak z cyklistiky). Odkazy na cyklistiku jsou ve finále patrné na mnoha detailech všech hodinek z této série. Kolekce Chrono Bike přináší každý rok mnoho zajímavých moderních barevných variant hodinek. Díky tomu oslovují nadšence nejen do cyklistiky po celém světě.

Doporučujeme tyto hodinky kolekce Chrono Bike

Název hodinek

Obrázek

Popis hodinek

Festina Chrono Bike

Kolekce Chrono Bike byla vyvinutá speciálně pro cyklistické nadšence, kteří potřebují spolehlivý doplněk na sport i do společnosti. Tmavě modrý ciferník zaujme na první pohled luminiscenčními ručičkami a indexy i chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času. Nechybí ani okénko s datumovkou. 

Chrono Bike 20352/5

Hodinky značky Festina z kolekce Chrono Bike potěší muže, se zálibou v cyklistice. Hodinky se navíc pyšní vodotěsností 10 ATM, díky které se na hodinky můžete spolehnout i při plavání. Dokonalý celek tvoří kombinace pouzdra a tahu, jenž jsou vyrobeny z té nejkvalitnější oceli.

Chrono Bike 20523/1

Máte v oblibě robustní hodinky sportovního ražení? Řada Chrono Bike od značky Festina je pro vás ta pravá. Masivní pouzdro je vyrobené z ušlechtilé oceli. Černý ciferník obsahuje tři chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času. 

Chrono Bike 20523/5

Řada Chrono Bike od značky Festina je pro vás ta pravá. Masivní pouzdro je vyrobené z ušlechtilé oceli. Modrý ciferník obsahuje tři chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času. Ručičky a indexy jsou opatřeny luminiscenčními proužky.

Kolekce Festina Chrono Bike – rok 2019

Jako každý rok, i v roce 2019 Festina představila nové kousky v kultovní kolekci Chrono Bike. Modely 2019, jejíž designy pochází ze světa cyklistiky, představuje 8 modelů s ocelovými náramky, 8 s gumovými náramky a součástí jsou i 2 speciální edice a nejexkluzivnější limitovaná edice.

Kolekce Chrono Bike 2019 (F20448) vyniká díky šestihrannému pouzdru a designu orientovanému na cyklistiku. Silné pouzdro je z nerezové oceli o průměru 44 mm – obsahuje tvrzený minerální krystal a nabízí odolnost proti vodě do 100 m (10 ATM).

Gumová verze hodinek této kolekce (F20449) nabízí 8 pestrobarevných provedení, včetně světle modré, vojenské zelené, žluté nebo oranžové.

Speciální kousky

Hodinky speciální edice z kolekce Festina Chrono Bike 2019

Hodinky speciální edice z kolekce Festina Chrono Bike 2019

Pro ty, kteří chtějí hodně vyniknout, představuje Festina dva modely kolekce Chrono Bike Special s extra povrchovou úpravou. Oba kousky ze speciální edice mají exkluzivní povrchovou úpravu IP: v případě modelu F20451 je to černý povrch s růžovými detaily a pro model F20452 je to úprava modrá. Oba modely hodinek jsou prezentovány v dárkové krabičce Special Edition, která obsahuje další gumový řemínek a nástroj pro snadnou výměnu řemínku na hodinkách.

Zobrazit všechny hodinky Chrono bike

    Ohodnoťte