Lego Fan Clube Blue/Yellow 9008023

Lego Fan Clube Blue/Yellow 9008023

2 999,00 

EAN: 5060286800560 Katalogové číslo: hlg068

Popis

Bez hodnocení.

Jako malí jsme ho milovali snad všichni. Hodiny a hodiny jsme spojovali dohromady další a další kostičky do tvarů přesně podle naší fantazie. Lego je zkrátka srdcovou záležitostí milionů lidí po celém světě. Pokud mezi ně patříte i vy a vyznáváte teorii, že se nejedná jen o ryze o dětskou záležitost, pořiďte si hodinky Lego pro dospělé. Jejich ciferník zaujme na první pohled rozesmátými obličeji typických legopanáčků. Plastový řemínek má podobu spojených článků, které můžete libovolně odendávat a přehazovat.
Hodinky jsou dodávané v pestrobarevném boxu, ve kterém najdete toto příslušenství:Náhradní lunety: původní modrou lunetu si můžete v mžiku vyměnit za náhradní žlutou nebo černou.Články: další součástí jsou články v modré, červené, zelené a bílé barvě, které si můžete libovolně přidávat na řemínek.Náhradní celistvý řemínek: pokud by se vám omrzel řemínek ze spojených článků, můžete si k pouzdru připojit celistvý řemínek ve žluté barvě.Kostičku Lega: nechybí ani originální zelená kostička, kterou můžete zakomponovat do libovolné stavebnice Lega nebo si ji jen tak položit třeba na pracovní stůl jako dekoraci.

Ohodnoťte

Brand

Hodinky Lego

Kdo by neznal světoznámou značku Lego? Určitě znáte jejich stavebnice, ale víte také to, že dělají krásné hodinky. Ano, hodinky s motivy Lego. Podívejte se na ně a vyberte si ty, které se vám, nebo vašim dětem budou líbit. Svět Lego se vám právě otevírá.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Lego Fan Clube Blue/Yellow 9008023”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *