Luminox Bear Grylls XB.3703

Luminox Bear Grylls XB.3703

Luminox Bear Grylls XB.3703

12 190,00 

EAN: 7611382585400 Katalogové číslo: hlu058 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Vsaďte na outdoorové hodinky Luminox, které doporučuje sám slavný dobrodruh Bear Grylls. Na tyto hodinky se můžete kdykoliv spolehnout a nikdy vás nezklamou. Jsou vytvořeny tak, aby perfektně fungovaly i v těch nejtěžších a nejtvrdších podmínkách v divočině i při outdoorových dobrodružstvích.
Masivní pouzdro je kompletně vyrobeno ze 100% recyklovaného odpadu z oceánu. Na oceán odkazuje také sytě modrý ciferník s naznačenými vlnkami. Nesmí chybět ani decentní datumovka na třetí pozici. Svrchu pouzdro pokrývá safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, jež pohlcuje sluneční svit a je odolnější vůči poškrábání. Každý správný dobrodruh ocení vodotěsnost 20 ATM, která dovoluje dokonce hlubinné potápění s připnutými hodinkami.

Švýcarským hodinkám Luminox důvěřují američtí Navy SEALs již více než 25 let! Hodinky Luminox si ale zamilovali i outdooristi, sportovci, lidé s aktivním stylem života i nadšenci do extrémních sportů. Poznejte i vy na vlastní kůži jejich mimořádnou odolnost, funkčnost a hlavně spolehlivost.Poznávacím znakem všech hodinek Luminox je unikátní systém luminiscence – ručičky a indexy jsou doplněny o skleněné mikro trubičky naplněné tritiovým plynem, který po nasvícení jasně září. S touto technologií budete mít perfektně osvětlený ciferník dalších 25 let.
S hodinkami Luminox můžete jít až na hranici svých možností a stále vás svými kvalitami nepřestanou překvapovat.

Ohodnoťte

Brand

Luminox

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Luminox Bear Grylls XB.3703”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *