Luminox Land ICE-SAR Artic XL.1203

Luminox Land ICE-SAR Artic XL.1203

Luminox Land ICE-SAR Artic XL.1203

18 690,00 

EAN: 7630040959292 Katalogové číslo: hlu041 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky z dílny značky Luminox jsou jako stvořené pro všechny dobrodruhy, kteří rádi překonávají své hranice. Kolekce Land Ice-Sar Arctic je inspirovaná kontrastem ledu a ohně – v tomto případě znázorněném mapou s mrazivým Islandem uprostřed v kontrastu s červenými detaily. ICE-SAR je zkratkou Icelandic Association for Search and Rescue – organizace, která se na Islandu stará o ochranu obyvatel i přírody.
Poznávacím znakem všech hodinek Luminox je unikátní systém luminiscence – ručičky a indexy jsou doplněny o skleněné mikro trubičky naplněné tritiovým plynem, který po nasvícení jasně září. S touto technologií budete mít perfektně osvětlený ciferník dalších 25 let. 
Pouzdro je vyrobené z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli potažené tmavě modrou povrchovou úpravou, nadchne vás i obousměrně otočná luneta s kompasovou stupnicí. Ciferník je krytý antireflexním safírovým sklíčkem, které je odolné proti poškrábání a zajišťuje perfektní čitelnost času za všech okolností. Milovníci vody ocení voděodolnost až do 200 metrů, díky které se s hodinkami můžete hlubinně potápět. Vsaďte na hodinky s prestižním označením kvality Swiss Made, které vás nikdy nenechají ve štychu.

Ohodnoťte

Brand

Luminox

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Luminox Land ICE-SAR Artic XL.1203”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *