MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Yellow Gold Metal - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Yellow Gold Metal - 44 mm

MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Yellow Gold Metal – 44 mm

7 299,00 

EAN: 7640158013106 Katalogové číslo: hmz041

Popis

Bez hodnocení.

Hledáte módní hodinky, které by zároveň byly našlapanými chytrými hodinkami se spoustou funkcí? Pak jsou pro vás hodinky ZeTime Elite z dílny značky MyKronoz jako stvořené! Pouzdro i ocelový tah působí díky pozlacení opravdu luxusním dojmem. Na černém ciferníku obíhají ručičky, které odměřují analogový čas. Brzy ale zjistíte, že držíte v ruce opravdový skvost – hybridní hodinky, které kromě analogového času obsahují i dotykový displej krytý vysoce odolným sklíčkem Gorilla Glass. Nemusíte se bát, že by vám ručičky překážely při ovládání displeje –  v případě potřeby se „uhnou“ do pozice tři čtvrtě na tři a všechny data jsou tak dobře čitelná. Perfektní vychytávkou je možnost přepínat mezi jednotlivými funkcemi pomocí korunky. Co se týče designu displeje, můžete si vybrat z desítek různých vzhledů, a to včetně svého vlastního.

Propojení s chytrým telefonemJakmile propojíte hodinky pomocí Bluetooth s vaším chytrým telefonem, oceníte výhody těchto unikátních hodinek opravdu naplno. Aniž byste museli vyndat mobil z kapsy nebo z kabelky, obdržíte okamžité informace o číslu, popřípadě jménu osoby, která vám volá, o příchozí SMS zprávě nebo e-mailu, ale i o notifikacích z Facebooku (včetně Messengeru), Instagramu, Skypu a spousty dalších aplikací. Díky technoliogiie Smart Movement si hodinky aktualizují čas podle vaší polohy, ať už tedy budete kdekoliv na světě, budete vždy přesně vědět, kolik je hodin. Nevýhodou chytrých hodinek je často nízká výdrž baterie, hodinky se tak musí téměř každý den nabíjet. Hodinek ZeTime Original se tento problém netýká! Vestavěná baterie zajišťuje až 3denní výdrž při používání funkcí a 30ti denní výdrž při vypnutí displeje. Hodinky se nabíjejí přiložením zadní části pouzdra na magnetickou část USB nabíječky.
Funkce:

OTA aktualizace: software hodinek se aktualizuje při propojení s mobilním telefonem sám.
Integrovaný monitor srdečního tepu: na zadní straně hodinek najdete zelené diody, s jejichž pomocí měží hodinky vaši tepovou frekvenci – a to bez nutnosti připínat si hrudní pás.
Monitor spánku: dostatečně dlouhý spánek je nezbytností zdravého životního stylu. Díky hodinkám budete mít vždy přehled o tom, jestli jste se dobře vyspali.
Krokoměr: funkce určená pro všechny milovníky chůze, popřípadě osoby, které potřebují k chození motivaci.
Výpočet spálených kalorií: mějte orientační přehled o spálených kaloriích.
Notifikace: hodinky vás informují o příchozích hovorech, SMS zprávách, e-mailech, notifikacích z Facebooku, Messengeru, Instagramu,…
Stanovení cílů: rádi byste se začali více hýbat? Stanovte si v mobilní aplikaci své cíle a pomocí hodinek ZeTime, které vás efektivně motivují, je plňte.
Ovládání hudby: máte ve sluchátkách svoji oblíbenou hudbu a chcete si co nejrychleji přepínat mezi jednotlivými skladbami? Můžete to provést přímo na hodinkách – tedy aniž byste museli vytáhnout mobilní telefon z kapsy nebo z batůžku.
Počasí: hodinky vás informují o počasí a jeho vývoji v místě, ve kterém se zrovna nacházíte.

Ohodnoťte

Výrobce

MyKronoz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MyKronoz Hybridní hodinky ZeTime Elite Yellow Gold Metal – 44 mm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *