MyKronoz ZeSport2 Yellow

MyKronoz ZeSport2 Yellow

MyKronoz ZeSport2 Yellow

3 990,00 

EAN: 7640158014530 Katalogové číslo: hmz050 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Sportovní hodinky MyKronoz ZeSport2 v robustním provedení s dotykovým 1,3″ AMOLED displejem, krytým vrstvou Gorilla Glass 3, a s pouzdrem z oceli jsou ideálním doplňkem Vašeho smartphonu. Díky certifikaci IP66 jsou odolné proti vodě a prachu a Vás tak nic nezastaví. Sportujte, užívejte si a zároveň nezmeškejte nic důležitého.
Z hlavních funkcí nabídnou GPS pro sledování trasy a také měřič tepu. Rozeznají Vaše sportovní aktivity jako běh, cyklistiku, rychlochůzi nebo běhání na páse. O všem budete informováni a každý pohyb bude zaznamenán.

Měřič tepu
Ať už běháte, cvičíte, nebo chodíte – tep si můžete měřit kdykoli. Všechna měření jsou zaznamenávána do aplikace, kde budete mít kompletní přehled o všech Vašich aktivitách. Hodinky disponují senzorem UV záření, teplotním senzorem, výškoměrem a barometrem.

Notifikace
ZeSport2 Vám ukáže notifikace volání, SMS, emailů, událostí v kalendáři nebo nových událostí na sociálních sítích. Nyní již nic nezmeškáte a budete ihned vědět, kdo volá nebo píše.

Kompatibilní s iOS, Android
Hodinky MyKronoz ZeSport2 jsou kompatibilní s iOS 9+, OS Android 5.0+. Propojení hodinek s vaším smartphonem proběhne pomocí bluetooth 4.2. Díky bezplatné aplikaci můžete sledovat denní přehledy a pokroky, kvalitu spánku a denní úspěchy na jediném místě.
Vlastnosti

Sportovní módy
Sledování aktivit
Měření srdečního tepu
Měření kvality a délky spánku
GPS
Výškoměr, barometr
Stopky
Denní cíle
Notifikace z mobilního telefonu, chytrá upozornění
Budík, alarm
Phone-finder
Ovládání hudby
Ovládání fotoaparátu
Předpověď počasíVýdrž baterie činí 3-4 dny.

Ohodnoťte

Brand

MyKronoz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MyKronoz ZeSport2 Yellow“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *