O hodinkách Scuderia Ferrari – jsou kvalitní?

Estimated read time 3 min read

Co se stane, když se funky italský design setká s precizním inženýrstvím Ferrari? Vnikne kolekce hodinek Scuderia Ferrari.

Série hodinek Scuderia Ferrari je navržena speciálně pro muže. V hodinkách Scuderia Ferrari se najde opravdu každý chlap, který už jako malý toužil vlastnit toto krásné červené sportovní auto a kupují si jí muži, kteří i dnes dávají přednost větru ve vlasech a rychlé jízdě.

Logo Ferrari dominuje

Všechny hodinky z edice Scuderia Ferrari mají výrazné logo Ferrari a nejčastější barvou, kterou volí, je černá nebo červená. Jelikož jde vysloveně o stylově sportovní záležitost, značka pro své hodinky volí především silikonové řemínky, ale najdeme zde i ocelové či látkové. Hodinky se od ostatních pánských značek odlišují hlavně robustním, agresivním, závodním designem a výraznými barvami, které charakterizují Ferrari i ve světě automobilů.

Design hodinek Scuderia Ferrari zaujme také drobnými barevnými prvky v rámci ciferníku – ciferník v kolekci Scuderia Ferrari PIT CREW je oděný do kostkovaného šatu, který je známý především ze startovních čar auto-moto soutěží.

Ručička na hodinkách Scuderia Ferrari mají často design jako ukazatele palubní desky automobilu Ferrari.

Extra funkcemi jsou u této značky chronograf, stopky a tachymetr. Hodinky jsou vhodné i do vody. Zároveň mají datumovku a celý ciferník chrání kvalitní minerální sklíčko. V edici Aerodinamico či Scuderia XX najdeme ještě kvalitnější ochranu ciferníku proti poškrabání, a to safírové sklíčko. Hodinky pro pány Scuderia Ferrari už svými názvy připomínají rychlostní soutěže a v kolekci Race Day je dokonce i řemínek přizpůsoben designu pneumatiky. Za povšimnuti stojí též kolekce – jak jinak – se závodním názvem Gran Premio, která vyniká skutečně propracovaným koženým řemínkem a velkým ciferníkem vyrobeným z nerezové oceli. Protože všechny edice pánských hodinek jsou výrazné, kupují je výrazní pánové, sportovní typy nebo automobiloví nadšenci.

Široká škála designů hodinek Scuderia Ferrari, z nichž si můžete vybrat, připomíná složitost motoru Formule 1. Hodinky Scuderia Ferrari jsou za přijatelnou cenu a jsou „made in Italia“, takže mají styl. Všechny hodinky Scuderia Ferrari mají prozatím japonské quartz strojky a všechny jsou „Made in Italy“.

Krása hodinek Scuderia Ferrari

[Best_Wordpress_Gallery id=“75″ gal_title=“Hodiny Scuderia Ferrari“]

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.