Polar A370 černý M/L - SLEVA

Polar A370 černý M/L - SLEVA

Polar A370 černý M/L

4 290,00 

EAN: 7258820395100 Katalogové číslo: hpr186 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Nedokážete si představit život bez fitness náramku, který vás díky údajům o vaší kondici neustále vybičovává k lepším výsledkům? Vyměňte svůj starý model za Polar A370, který je pokračovatelem tolik oblíbené kolekce A360. Fitness náramek sází na velice čistý vzhled – dotykový digitální displej tvoří jednolitý celek s vyměnitelným černým silikonovým řemínkem. Nejvíce ale rozhodně oceníte funkce, kterými tento nadčasový kousek disponuje.
Snímání tepové frekvence 24/7

Náramek sleduje vaši tepovou frekvenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jeho spuštění se odvíjí od úrovně aktivity. Kombinace měření aktivity a měření srdečního tepu poskytuje komplexnější pohled na váš každodenní život. Inteligentní měření tepové frekvence v kombinaci s celodenním sledováním činnosti poskytuje časovou osu, která zobrazuje nejvýznamnější momenty fyzické aktivity během dne.
Monitorování spánku

Spánek je jednou z nejdůležitějších součástí našeho života. Jakmile půjdete spát s fitness náramkem A370 na zápěstí, získáte zpětnou vazbu o délce a kvalitě spánku, můžete se tak efektivně naučit, jak spát lépe. Vyhodnoťte svůj spánek, postupujte podle časového rozvrhu na další týdny a měsíce, zkrátka zjistěte, jak být každé ráno fit.
Rychlost, vzdálenost a trasa

Díky GPS z připojeného mobilního telefonu zjistíte vaši rychlost, uběhnutou nebo ujetou vzdálenost a trasu. Údaje o rychlosti a vzdálenosti zjistíte přímo z displeje náramku, trasu, kterou jste absolovovali, si můžete prohlédnout ve Flow aplikaci. Tuto funkci oceníte při běhu v přírodě i při cyklistické výjížďce. Rychlost a vzdálenost můžete sledovat i v místech, která nejsou pokrytá GPS signálem (například uvnitř budov) – to ocení především nadšení návštěvníci fitness center, kteří chtějí neustále sledovat svůj výkon. Akcelerometr je využíván pro odhadnutí rychlosti běhu. V kombinaci s časem tak může být změřena vzdálenost.
Technické informace
ProcesorArm Cortex M3 1024kB Flash / 128kB RAM
DisplejFull Color TFT Display 1,18″, rozlišení 80 x 160 (RGB), širokýpozorovací úhelDotykový displejJedno hardwarové tlačítko
Paměť až na 30 dníSerial flash memory 8MBSRAM 256kB
USB Standard microUSB konektor pro nabíjení a synchronizaci
Senzor aktivity3-směrný akcelerometr
Optický měřič TF2 zelené LED diody1 fotodiodaAnalog front-end
Vibrace
BaterieLiPo baterie, kapacita 110mAh
Bluetooth SmartPřenos dat do aplikace FlowPrvní nastavení přes aplikaci FlowH7 / H10 kompatibilita senzorůInformace o rychlosti, vzdálenosti a trase pomocí dat GPS z připojeného mobilního telefonu (rychlost a vzdálenost jsou zobrazeny během tréninku, údaje o trase ve Flow)Profil snímače TF: A370 může být používán jako snímač TF ve spojení s dalším produktem Polar nebo aplikací Polar Beat

Ohodnoťte

Brand

Polar

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Polar A370 černý M/L”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *