Polar Ignite černý vel. M/L 90071063

Polar Ignite černý vel. M/L 90071063

Polar Ignite černý vel. M/L 90071063

5 290,00 

EAN: 7258820478810 Katalogové číslo: hpr239 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Berete svůj trénink opravdu vážně nebo se dokonce sportem živíte? Pak jsou pro vás hodinky Polar Ignite, které vznikaly ve spolupráci s profesionálními sportovci, jako stvořené. Hodinky vás bezpochyby nadchnou svým elegantním provedením, dobře čitelným displejem i 17 hodinovou výdrží baterie.
Jedná se o verzi s velikostí řemínku M/L: hodí se tedy pro zápěstí o obvodu 14 – 21 cm.
Precizní měření srdečního tepu

Hodinky disponují vestavěným monitorem srdečního tepu Polar Precision Prime. Jedná se o technologii, která kombinuje optické měření tepové frekvence s měřením z kontaktu s pokožkou, aby se předešlo jakýmkoli pohybovým artefaktům, které by mohly narušit signál tepové frekvence a vytvořit nespolehlivé údaje. 
Trénuj jako profesionál

Jestliže trénujete na konkrétní cíl, potřebujete vědět, jak vám tréninky zatěžují tělo, abyste našli rovnováhu mezi různými typy tréninku a odpočinkem. Hodinky Polar Ignite ukazují, jaký účinek mají tréninkové jednotky na vaše tělo a jak to ovlivňuje váš výkon. Training Load Pro měří, jak tréninky zatěžují kardiovaskulární systém (kardio zátěž), a rovněž zohledňuje, jak vytíženě se cítíte (subjektivní zátěž).
Pokud používáte samostatný běžecký nebo cyklistický měřič výkonu, získáte také hodnotu tréninkové zátěže na svalovou a kosterní soustavu (svalová zátěž). Víte-li, jak je každá část těla vytížena, můžete si optimalizovat trénink a vypracovat si správný systém ve správnou dobu. Získáte číselnou hodnotu, slovní hodnocení a vizuální stupnici s odrážkami pro každou tréninkovou jednotku.
Funkce

Polar Precision Prime: Sledujte tepovou frekvenci z přesného měření na zápěstí i při trénincích v nejnáročnějších podmínkách.
Training Load Pro: Kvantifikujte zátěž z tréninku a zjistěte, jak vám trénink zatěžuje různé části těla.
Fitness test: za pouhých 5 minut hodinky poznají v jaké kondici právě jste a podle toho vás zařadí do určité skupiny.
Dechová cvičení: pomocí dechových cvičení uklidníte svojí mysl i tělo
Běžecký index: Zjistěte svou běžeckou hodnotu VO2max a sledujte, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.
Běžecký program: Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.
Sportovní profily: Hodinky Polar Ignite podporují více než 100 různých sportů. V aplikaci Polar Flow si do těchto sportovních hodinek přidejte svůj oblíbený sport.
Chytré kalorie: Zjistěte, kolik kalorií přesně spálíte během tréninku podle své váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku.
Přínos tréninku: Získejte ihned po tréninku motivující zpětnou vazbu s popisem účinku dané tréninkové jednotky.
Nepřetržité monitorování aktivity: Hodinky Polar Ignite budou sledovat, kolik jste udělali kroků, jakou jste urazili vzdálenost, kolik jste spálili kalorií a jak jste spali a stanoví vám osobní cíle každodenní aktivity.
Neustálé měření tepu: Získejte komplexní náhled na to, jak se během dne chová vaše srdce. Stálé sledování tepu umožňuje ještě přesnější údaje o spálených kaloriích a aktivitách a informuje o nejnižší a nejvyšší naměřené tepové frekvenci daný den.
Nightly Recharge: Kvalitní spánek je nezbytný pro neustálé zlepšování se a regeneraci. Nightly Recharge automaticky detekuje dobu, množství a kvalitu spánku na základě vašeho oddechování během spánku a navrhne aktivity pro následující den.
Technické informace
DisplejIPS TFT rozlišení 240×240 px.
Baterie165 mAh Li-pol baterieVýdrž: až 17 hodin tréninku se zapnutou GPS a snímačem srdeční frekvence; až 5 dní v módu času s občasným měřením srdečního tepu.
JazykČeština, angličtina, němčina, francouzština, italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, japonština, čínština.

Ohodnoťte

Brand

Polar

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Polar Ignite černý vel. M/L 90071063“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *