Sigma Pulsmetr iD.LIFE zelený 24610

Sigma Pulsmetr iD.LIFE zelený 24610

Sigma Pulsmetr iD.LIFE zelený 24610

2 690,00 

EAN: 4016224246106 Katalogové číslo: hsg047 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout cvičením, velice dobře ví, jak důležitou roli hraje při tréninku tepová frekvence. Můžete se snažit sebevíc, jakmile ale nedržíte tuto hodnotu na té správné hodnotě, budete potit krev bez viditelného výsledku. Nesnažte se zbytečně a přizvěte si na pomoc odborníka na slovo vzatého – pulsmetr Sigma z kolekce iD.GO.
Měření srdečního tepu
Na zadní straně pouzdra těchto hodinek najdete zelenou diodu, která slouží k měření srdečního tepu. Zelená barva je kontrastní k červené barvě krve, hodinky tak tímto způsobem měří tep podle průtoku krve cévami a žílami na zápěstí. Jedná se o první model značky Sigma, který nepotřebuje k zjištění srdečního tepu hrudní pás.
Díky možnosti nastavení tréninku v různých tepových frekvencích a vypočítání maximální tepové frekvence bude váš trénink vždy efektivní. Jakmile dosáhnete maximální tepové frekvence, hodinky vás upozorní vibracemi, že byste měli zvolnit.
Krokoměr a měřič aktivity

Součástí hodinek je také krokoměr, díky kterému máte okamžitou informaci o tom, kolik kroků jste daný den ušli. Oceníte i měřič aktivity, který zjišťuje, kolik času věnujete pohybu celkově. Hodnoty se jeden měsíc ukládají do paměti, můžete si tak přímo na hodinkách zjistit statistiky ujitých kroků a času stráveného aktivním způsobem. K zjištění údajů nepotřebujete chytrý telefon.
Na zápěstí se hodinky připínají zeleným silikonovým řemínkem, který je velice příjemný na dotyk, odolný proti poškození a díky hypoalergenním vlastnostem vhodný i pro ty nejcitlivější jedince.
Tréninkové funkceTepová frekvence
Průměrná tepová frekvence
Přednastavené zóny tréninkuCílová zóna s indikátorem zóny
Alarm zón
Čas v cílové zóně
Výpočet maximální tepové frekvence
Hodiny
Datum
Průměrná rychlost
Celková vzdálenost
Měsíční statistiky tréninku
Vibrační alarm
 
Funkce fitness náramku (krokoměru)Individuální denní cíl (kroky)
Určené prozatímní cíle (bronz/stříbro/zlato)
Počet kroků
Kalorie
Vzdálenost
Rychlý přístup k aktuální tepové frekvenciOstatní funkceZámek tlačítek
Indikátor stavu baterie
Osvětlení displeje Silikonový řemínek
Minerální sklo
Měření tepové frekvence ze zápěstí
Integrovaná USB dobíjecí baterie Plné zobrazení textu: GB-DE-FR-IT-ES-NL-CZ-PL
Funkce TAP (aktivní displej)Měření tepové frekvence ze zápěstíModel iD.LIFE měří tepovou frekvenci ze zápěstí pomocí optického senzoru, odpadá tímto použití hrudního snímače, což je velice komfortní. Během tréninku se tepová frekvence zaznamenává trvale pro vyhodnocení dat tréninku. Mimo trénink si v režimu fitness náramku můžete zobrazit aktuální tepovou frekvenci.Princip měření pulsu ze zápěstí je následující: pomocí optického senzoru PPG je sledována změna prokrvení tkáně. PPG senzor tvoří světelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopen sledovat změny prokrvení tkáně, ze kterých je pak vypočítána výsledná tepová frekvence.
 
Váš fitness „kouč“ Na grafickém indikátoru je možno sledovat cílovou zónu. Pomocí tohoto grafického zobrazení na displeji a způsobu vibrací je dána zpětná vazba při překročení nebo nedosažení cílové zóny.Indikátory 4 zón se automaticky nastaví dle zadaných údajů (pohlaví, datum narození, váha). Jedna zóna lze nastavit subjektivně podle potřeb uživatele.
Popis tréninkových funkcíFeedback (zpětná informace) – není-li vybrána cílová zóna, zobrazí Vám iD.LIFE na displeji status vašeho tréninku na základě vaší tepové frekvence. V závislosti na aktuálním zatížení se zobrazí status – regenerace / kardio / fitness / výkon / rychlost.
 
Cílové zóny – zvolíte-li některou z přednastavených cílových zón (vypočítá se na základě Vaší maximální tepové frekvence) :Regenerace (0-60% TFmax): regenerace svalstva, zlepšení metabolismu, snížení stresu, relaxace Kardio (61-70% TFmax): zlepšuje zdatnost, urychluje regeneraci, podporuje metabolismus, efektivní spalování tukůFitness (71-80% TFmax): zlepšení aerobní úrovně, vede ke snadnějšímu zvládání střední zátěžeVýkon (81-90% TFmax): zvýšení maximálního výkonu, vytrvalostiRychlost (více než 90% TFmax): maximální úsilí, zvýšení maximálního výkonu, rychlosti
Vlastní: možnost nastavení dle individuálních preferencíTAP displejPoklepáním na displej pro rychlé přepínání mezi zobrazenými informacemi o tréninku. Oceníte zejména v zimě, kdy není nutno sundávat rukavice a pohodlně jen poklepem přepnete. Poklepáním na displej v režimu fitness náramku aktivujete podsvícení displeje.Statistika až 12 měsícůNa displeji je možno jednoduše a kdykoliv prohlédnout měsíční statistiky o trénincích a o aktivitách.Zobrazené hodnoty jsou: počet tréninků / čas tréninku / vzdálenost / kalorie / časy v cílových zónách / dosažené denní trofeje (bronz/stříbro/ zlato).
Popis funkcí fitness náramkuGrafika v podobě panáčka je trvale zobrazována ve spodní části displeje a zobrazuje posunem po displeji Váš pokrok k dennímu cíli. Přepínáním tlačítek (vlevo a vpravo) procházíte měřenými údaji fitness náramku – indikátor denní aktivity / kroky / kalorie / vzdálenost / aktuální tepová frekvence.Grafické zobrazení dosaženého denního cíle: je zobrazován malým panáčkem.Indikátor denní aktivity: je graficky zobrazována fáze dosažené denní úrovně. Cíl je pro každý den rozdělen do tří trofejí – bronz/stříbro/ zlato. Denní cíl je přednastaven na 10.000 kroků, v nastavení je možno tento cíl přizpůsobit vlastním potřebám.Kroky: počet kroků za aktuální den.Kalorie: zobrazuje množství spálených kalorií za aktuální den nejen během cíleného tréninku, ale i spálené kalorie v rámci fáze bazálního metabolismu.Vzdálenost: je vypočítána na základě kroků a frekvence kroků. Při rychlejším tempu se předpokládá delší krok.Aktuální tepová frekvence: zobrazí aktuální tepovou frekvenci.Rychlost + vzdálenostiD.LIFE měří rychlost v jednotkách km/h nebo min/km a vzdálenost. Rychlost a vzdálenost jsou měřeny pomocí integrovaného 3D akcelerometru. Změřená vzdálenost je vypočítávána na základě údajů z tohoto snímače pohybu.Integrovaná USB dobíjecí lithiová baterieBaterii lze nabíjet buď z počítače pomocí přibaleného microUSB kabelu nebo přímo z elektrické sítě. USB port je umístěn na spodní straně a je chráněn pružným silikonovým těsněním. Baterie má životnost až 18 dní.Osvětlení displejeOsvětlení displeje umožní trénovat kdykoliv/kdekoliv a mít přehled o tréninku i ve tmě.Velký displejNa velkém displeji jsou údaje zobrazeny velkými číslicemi, písmeny a grafickými symboly pro nejlepší možnou čitelnost a jednoduchost.Rozměry: výška x šířka x hloubka: 41mm x 38mm x 13,4mmDisplej: výška x šířka: 27mm x 27mmRobustní minerální skloDíky použití minerálního skla je displej maximálně odolný proti poškrábání. Další výhodou je vynikající čitelnost displeje i na přímém slunci.TlačítkaIntuitivní ovládání třemi tlačítky. Dvě spodní tlačítka přepínají mezi položkami menu nebo hodnotami dopředu a dozadu. Horní tlačítko potvrzuje akci. VibraceDva druhy vibrací na zápěstí dávají další zpětnou vazbu při překročení nebo nedosažení cílové zóny. Silikonový řemínekSilikonový nastavitelný řemínek pulsmetru je velice příjemný a pohodlný na celodenní nošení. Dvojitá spona je pevná a zabraňuje uvolnění.Obsah baleníPulsmetr iD.LIFEMicroUSB nabíjecí kabel

Ohodnoťte

Brand

Sigma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Sigma Pulsmetr iD.LIFE zelený 24610”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *