Sigma Sporttester iD.RUN HR rouge

Sigma Sporttester iD.RUN HR rouge

Sigma Sporttester iD.RUN HR rouge

3 590,00 

EAN: 4016224249206 Katalogové číslo: hsg061 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Žádný správný milovník běhu se neobejde bez kvalitního sporttesteru na zápěstí. Nezapomínejte na tento nezbytný doplněk ani vy a připněte si sporttester Sigma iD.RUN, který je určený speciálně pro vaše běžecké aktivity. Díky GPS přijímači zobrazuje tento šikovný společník přesná data a poté umožňuje provádět podrobné vyhodnocení prostřednictvím softwaru Data center v PC nebo pomocí NFC přenosu do smartphone v aplikaci Sigma Link. Rozhodně oceníte i integovaný monitor srdečního tepu, který maximalizuje účinnost vašeho tréninku.

Funkce:
Nejdůležitější běžecké funkceiD.RUN HR se zaměřuje na nejdůležitější funkce, které jsou při běhu uživatelsky požadovány – rychlost, vzdálenost, čas a tepová frekvence. Může být zobrazována také délka kroku a frekvence kroků.Snadné použitíOvládání iD.RUN HR je velmi jednoduché a intuitivní.Each of the four buttons is assigned a clear function. Každé ze čtyř tlačítek má jasnou funkci.Good readability makes it easy to know the most important training parameters and large icons help navigate the menu. Piktogramy pomáhají při procházení v menu.Měření tepové frekvence ze zápěstíModel iD.RUN HR měří tepovou frekvenci ze zápěstí pomocí optického senzoru, odpadá tímto použití hrudního snímače, což je velice komfortní. Během tréninku se tepová frekvence zaznamenává trvale pro vyhodnocení dat tréninku. Mimo trénink si v režimu fitness náramku můžete zobrazit aktuální tepovou frekvenci.Princip měření pulsu ze zápěstí je následující: pomocí optického senzoru PPG je sledována změna prokrvení tkáně. PPG senzor tvoří světelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopen sledovat změny prokrvení tkáně, ze kterých je pak vypočítána výsledná tepová frekvence.Funkce tepové frekvenceBěhem tréninku se na displeji ve výchozím nastavení zobrazuje aktuální tepová frekvence. Můžete také zobrazit další hodnoty, jako je maximální a průměrná srdeční frekvence, stejně jako individuálně definované cílové zóny a intenzity během tréninku.Na základním zobrazení displeje lze také spustit krátkodobé měření srdeční frekvence bez nutnosti zahájení tréninku.Monitorování celodenní aktivityPro ještě lepší motivaci je integrována funkce sledování celodenní aktivity. Informace o aktivitě se zobrazují na displeji.Popis funkcí fitness náramkuGrafika v podobě panáčka je trvale zobrazována ve spodní části displeje a zobrazuje posunem po displeji Váš pokrok k dennímu cíli. Přepínáním tlačítek (vlevo a vpravo) procházíte měřenými údaji funkcí fitness náramku – indikátor denní aktivity / kroky / kalorie / vzdálenost / aktuální tepová frekvence.

Sledování polohyPomocí GPS je měřena rychlost a vzdálenost, také se neustále ukládá vaše poloha. Váš trénink si pak můžete zobrazit na mapě, v telefonu v aplikaci SIGMA LINK nebo v PC v aplikaci DATA CENTER.Funkce okruhuVáš trénink si můžete rozdělit pomocí okruhů,  které lze nastavit jako automatické okruhy (např. po 1km, 10min. apod.).  Dále můžete okruhy zaznamenávat manuálně stiskem tlačítka nebo poklepem na displej. Takto lze zaznamenat až 99 okruhů. Po ukončeníIf the cadence exceeds a certain value, the figure is displayed in the running position.Po ukonče okruhu se zobrazí krátký přehled o čase a vzdálenosti. Na displeji je možno sledovat informace o aktuálním tréninku, můžete zobrazit různé parametry aktuálního okruhu, po tréninku je na displeji možno vidět více informací. Podrobné vyhodnocení je možné v aplikacích SIGMA LINK a DATA CENTER.Zaznamenané tréninky, statistikaNa displeji je možno jednoduše a kdykoliv zobrazit jednotlivé tréninky. Do statistik jsou tyto tréninky ukládány po jednotlivých měsících (až 12 měsíců).Kompletní informace tréninkových dat včetně tras a grafů zobrazíte v aplikaci SIGMA LINK nebo v aplikaci DATA CENTER.Sportovní profilyDíky třem předkonfigurovaným treninkových profilům, („cyklistika“, „běh“, „vlastní profil“) váš trénink může okamžitě začít. Jednoduše vyberete profil a začnete. Prostřednictvím DATA CENTER můžete upravit stávající profily. Stačí pouze vybrat a vyrazit.Sigma Link (aplikace pro smartphone)NFC umožňuje spojení mezi smartphone a iD.RUN HR a stažení dat do aplikace SIGMA LINK. Do aplikace můžete stahovat data svých tréninků. Aplikace SIGMA LINK může vaše data synchronizovat prostřednictvím SIGMA CLOUD do aplikace SIGMA DATA CENTER.Aplikace je zdarma ke stažení na App Store a Google Play Store.Sigma CloudCLOUD synchronizuje aplikaci SIGMA LINK a aplikaci DATA CENTER. Všechna data jsou tak nyní k dispozici jak ve smartphone tak v PC.Data CenterDATA CENTER je software vyvinutý firmou Sigma pro systematické vyhodnocování výsledků tréninku.Je k dispozici zdarma ke stažení pro PC, MAC a tablet na adrese www.sigma-download.com.
Snímač zrychleníIntegrovaný snímač zrychlení je průběžně kalibrován během vašich tréninků.When you turn off the GPS (eg on the treadmill), the speed and distance can be determined by the sensor. Když vypnete GPS (např. na běžeckém trenažéru), rychlost a vzdálenost je určena snímačem.
Vzdálenost: aktuální vzdálenost je měřena pomocí GPS. Chcete-li trénovat bez GPS, může iD.RUN HR vypočítat vzdálenost pomocí senzoru zrychlení.
Analýza kroku: Frekvence a délka kroku je měřena pomocí snímače zrychlení (analýzou lze vylepšit techniku běhu). Automatické spuštění/zastaveníiD.RUN HR má funkci automatický START/STOP pro ještě přesnější záznam tréninku (např. na semaforech nemusí být záznam pozastaven ručně). Hodinky detekují pauzu a automaticky se zastaví a spustí nahrávání.8 jazykůV iD.RUN HR je možno zvolit jeden z těchto jazyků: angličtina, nemčina, francouzština, italština, španělština, holandština, polština a čeština.MicroUSB, baterieMicroUSB slouží k rychlému nahrávání tréninkových dat do DATA CENTER a také pro nabíjení. Integrovaná baterie vydrží v pohotovosti až 14 dnů, trénink se zapnutou GPS až 6 hodin.
Obsah baleníiD.RUN HRMicroUSB kabel

Ohodnoťte

Výrobce

Sigma

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sigma Sporttester iD.RUN HR rouge“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *