Swatch Sistem Corrida SUTR403

Swatch Sistem Corrida SUTR403

Swatch Sistem Corrida SUTR403

3 800,00 

EAN: 7610522133518 Katalogové číslo: hsw771

Popis

Bez hodnocení.

Automatické hodinky mají v portfoliu oblíbené značky Swatch své nezastupitelné místo. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí módní kousek Sistem Corrida. Jejich ciferník zaujme na první pohled vzorem složených z desítek krychliček, které vytvářejí hypnotizující optický efekt. Oceníte i datumovku na pozici 6. Pouzdro i silikonový řemínek se pyšní příjemnou červenou barvou, která dělá z těchto hodinek opravdu nepřehlédnutelný doplněk. Obdivovatelé automatických strojků si ale nejvíce oblíbí zadní stranu hodinek. Díky průsvitnému dýnku totiž máte výhled na precizní činnost strojku. Každý pohyb roztočí krajní kruh fungující jako rotor, strojek se tak může dát do pohybu. Dopřejte si doplněk, který vás nikdy neomrzí.
SISTEM51 – Mechanický strojek, který vás dostane

V těchto hodinkách najdete strojek Sistem51 (kalibr ETA C10.111) – unikátní mechanický strojek chráněný sedmnácti patenty vyvinutý speciálně pro Swatch.
Číslovka „51“ značí počet komponentů, ze kterých je strojek sestavený. Jedná se rekordně nízký počet – mechanické strojky bývají běžně sestavené z více, než sta komponentů. Sistem51 je první mechanický strojek, který je vyráběný na automatické lince, tedy naprosto bez zásahu člověka. To ale neznamená, že by byl kvůli tomu méně přesný. CNC stroje, které vyřezávají jednotlivé komponenty z dobře opracovatelné slitiny zinku, mědi a niklu pracují s přesností na jeden mikrometr! Slitina je navíc antikorozní, odolná proti teplotním extrémům, nereaguje ani na působení magnetického pole. Můžete se tak spolehnout napřesnost chodu +-7 vteřin za den garantovanou výrobcem. Šokující je i rezerva chodu celých 90 hodin, za kterou strojek vděčí unikátnímu krokovému ústrojí. Nejvíce ale rozhodně oceníte líbivý design hlavního můstku a věnce oscilátoru, kterými se můžete kochat díky průsvitnému dýnku, a samozřejmě také velice příznivou cenu, za kterou si hodinky Swatch s tímto unikátním strojkem můžete pořídit.

Ohodnoťte

Brand

Hodinky Swatch

Hodinky Swatch jsou vyrobeny přímo ve Švýcarsku. A to se samozřejmě pozitivně popisuje na jejich kvalitě. Hodinky Swatch jsou určeny pro všechny věkové kategorie, jsou super pro ženy i pro muže. Hodí se pro jakoukoli příležitost, spíše však pro volnočasové aktivity. Název značky Swatch reprezentuje zemi jejich původu - Swiss Watch. Tyto hodinky jsou sice švýcarské, ale nejsou drahé. Proč? Jsou často vyrobeny z plastu. Ale i tak jsou super. Nápad vyrobit pouzdro hodinek z obyčejného plastu dal návrhářům hodinek Swatch nekonečné možnosti co se barev a designu týká.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Swatch Sistem Corrida SUTR403”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *