TCL MOVETIME Smartwatch Silver/Black MT10G-2ALCE11 - SLEVA

TCL MOVETIME Smartwatch Silver/Black MT10G-2ALCE11 - SLEVA

TCL MOVETIME Smartwatch Silver/Black MT10G-2ALCE11 – SLEVA

3 699,00 

EAN: 2376873605726 Katalogové číslo: hsleva267 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Hodinky jsou ve slevě z důvodu rozbalení a porušení ochranných prvků krabičky.
Čínský výrobce TCL představil další generaci chytrých hodinek. Poprvé je neuvádí pod dceřinou značkou Alcatel, ale jako TCL Movetime Smartwatch. Souvisí to se změnou strategie, podle které veškeré nositelné příslušenství ponese název mateřské značky TCL.
MOVETIME Smartwatch je šikovný společník pro každodenní úkoly. Můžete s ním volat, číst zprávy, pořizovat snímky a mnohem více přímo z vašeho zápěstí.
Kruhový displej obsahuje AMOLED panel o průměru 1,39 palce s přepočteným rozlišením 400 × 400 bodů. Hodinky obsahují různé virtuální ciferníky, kterých je na výběr celkem 12. Hodinky běží na vlastní uzavřené platformě RTOS a dokážou se pomocí aplikace Movetime spárovat s iPhony i smartphony s Androidem. Pro přímý přístup k internetu obsahují Wi-Fi.
Nová generace Movetime Smartwatch zobrazuje notifikace na příchozí hovory, e-maily, SMS, upomínky z kalendáře, zprávy ze sociálních sítí a dalších aplikací (např. Uber). Zaznamenávají kroky a ušlou vzdálenost, srdeční tep, spálené kalorie nebo monitorují kvalitu vašeho spánku. Hodinkami lze na dálku pořídit fotku smartphonem nebo ovládat hudební přehrávač.
Modní kousek nabitý funkcemi, který lze použití i pro hlasové hovory, protože hodinky mají reproduktor a mikrofon.
Kompatibilita: Android4.3 nebo IOS 8.0
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Paměť: RAM:512KB SOC + External 16MBROM:2MBSOC+External 32MB
Bluetooth: BT 4.0 BLE HFPUSB Charging: Pogo Pin
Podporované jazyky: French, Spanish, Italian, English(U.K.), German, Portuguese, LATAM Spanish, Arabic, Polish, Romanian, Bulgarian ,Czech, Dutch, Russian,Hungarian, Greek, English(U.S.), Slovakian, Slovenian, Croatian, Macedonian, Serbian(latin), Hebrew, Ukrainian , Estonian, Latvian, Lithuanian, Danish, Finnish, Swedish, Norwegian
Senzory: Gyro, Accelerometer, Heart rate
Typ baterie: Lithium polymerováKapacita baterie: 350mAhDoba nabíjení: méně než 1,5 hodinyDoba pohotovostního režimu: Až jeden týdenPracovní doba: přibližně 48 hodin

Ohodnoťte

Výrobce

TCL

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TCL MOVETIME Smartwatch Silver/Black MT10G-2ALCE11 – SLEVA“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *