Timex Chytré hodinky iQ+ TWG013700UK

Timex Chytré hodinky iQ+ TWG013700UK

Timex Chytré hodinky iQ+ TWG013700UK

5 090,00 

EAN: 7530487055420 Katalogové číslo: htm2100

Popis

Bez hodnocení.

Očekáváte od svých hodinek kromě stylového vzhledu i funkce navíc? Pak je pro vás model iQ+ z dílny oblíbené značky Timex jako stvořený. Na první pohled vás zaujme slušivý design – bílý ciferník s jedním chronografem i pouzdro z ušlechtilé vypadají velice elegantně. V balení navíc dostane tmavě modrý kožený řemínek a bílý silikonový řemínek – můžete si tak vybrat mezi formálnějším a volnočasovým vzhledem. Nezasvěceného by ani nenapadlo, že má co do činění s chytrými hodinkami. Jakmile je ale propojíte s vaším chytrým telefonem, začnou se dít věci. Vychutnávejte si doplněk, který se stane nejlepším společníkem pro vás každodenní život.
Funkce:

Bluetooth: s jeho pomocí propojíte hodinky s chytrým telefonem.
Aplikace: k propojení slouží aplikace Timex Connected (v angličtině), kterou najdete na Google Play nebo AppStore.
Denní cíle: v aplikace si nastavíte své denní cíle – kolik chcete ujít kroků, jako urazit vzdálenost, spálit kalorií a spát hodin. Jeden chronograf na ciferníku hodinek vás informuje o tom, jak daleko jste od 100% splnění svého cíle. Aplikace zaznamenává vaše aktivity za den, týden i měsíc a informuje vás o výsledcích v přehledných grafech.
Krokoměr + spalování kalorií: na základě zadaných údajů (délka kroku, váha, výška) vypočítává počet ujitých kroků a spálených kalorií.
Monitoring spánku: vypočítává fáze spánku podle jeho délky; vždy tak víte, kolik času jste pravděpodobně strávili v hluboké nebo mělké fázi.
Alarm: možnost nastavení hned několika upozornění
Perfektní čas a datum: hodinky se 4x denně automaticky synchronizují s telefonem, budou vám tak vždy ukazovat přesný čas a datum.
Podsvícení Indiglo: celkové podsvícení ciferníku hodinek je specialitou Timexu. Nechybí ani u tohoto modelu. Díky němu vždy dokonale uvidíte na aktuální čas.

Ohodnoťte

Brand

Timex

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Timex Chytré hodinky iQ+ TWG013700UK“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *