TOP 4 nejlepší hybridní hodinky

Estimated read time 6 min read

Hybridní chytré hodinky jsou skvělou volbou, pokud chcete vyváženou kombinaci technologií a tradičního designu hodinek: jsou to vlastně hodinky s analogovým vzhledem, ale současně mají funkce chytrých hodinek, jako jsou sledovače aktivity (kroků) a zdraví/kondice.

Jednoduše řečeno, hybridní chytré hodinky kombinují funkce tradičních analogových hodinek a chytrých hodinek. Jedná se o perfektní typ hodinek pro ty, kteří chtějí funkce a konektivitu chytrých hodinek, ale nechtějí něco, co vypadá příliš technicky nebo přehnaně moderně. Popravdě, já hybridní hodinky miluju.

Hybridní hodinky jsou propojeny klasicky s vaším chytrým telefonem a umožňují vám používat hodinky jako sledovač aktivity, přijímat upozornění z telefonu a ovládat funkce na dálku (tj. používat hodinky třeba jako ovladač pro hudební přehrávač).

Mnoho špičkových značek, které vyrábí chytré hodinky nyní nabízí i hybridní verze hodinek, takže na výběr dnes máte z opravdu velkého množství hybridních hodinek. Zahrnul jsem do výběru něco pro každý rozpočet a styl, i tip na hybridní hodinky pro ženy.

Které hybridní hodinky jsou tedy opravdu dobré?

1. Dámské hybridní chytré hodinky Garmin Vivomove HR

Garmin Vivomove HR
Garmin Vivomove HR

Dámy, pokud hledáte stylovější design, jsou tyto hodinky určitě něco, co byste měly zvážit. Ve srovnání s jinými hodinkami Garmin Vivomove mají HR uhlazenější vzhled – dalo by se říci, že mají méně „sportovní“ design – jsou to hodinky na každý den, které nevypadají příliš objemně jako jiné chytré hodinky.

Garmin je obecně považován za jednu z nejlepších značek pro chytré hodinky na trhu, takže máte jistotu, že sportovní a zdravotní funkce těchto hodinek jsou extrémně spolehlivé. Tyto hodinky mají také funkce, jako je fitness monitor a funkce pro sledování stresu, jako je monitor srdeční frekvence a celodenní sledování stresu. Pokud jste například měla dlouhý a stresující den, hodinky vám připomenou, abyste si dali pauzu, nebo použijte funkci časovače relaxace, která vám nabídne různá cvičení, která vám pomohou se se stresem vyrovnat.

Uživatelům Garminu se doporučuje, aby se zapojili do online komunity Garmin Connect značky, kde jsou uložena všechna data o zdraví a kondici z vašich hodinek. Pomocí této webové stránky/aplikace budete moci nejen sledovat svůj pokrok, ale také zde můžete získat povzbuzení od ostatních uživatelů prostřednictvím různých výzev.

Mě u těchto hodinek zklamala jen celkem nízká výdrž baterie. Jinak byly opravdu super.

2. Skagen Jorn Hybrid HR (model: SKT3000)

Další jednoduché hybridní chytré hodinky, Skagen Jorn Hybrid HR, mají klasický design, mají také funkce chytrých hodinek, jako je sledování aktivity, automatické nastavení času a data. Sledují také vzdálenost, kroky a spálené kalorie.

Jsou kompatibilní s telefony iPhone i Android, které se připojují k vlastní aplikaci (pomocí aplikace SKAGEN).

Skagen Jorn Hybrid HR
Skagen Jorn Hybrid HR

Pokud hledáte chytré hodinky, které nevypadají jako chytré hodinky, jsou určitě něčím, co byste měli zvážit. Hodinky Skagen Jorn Hybrid HR mají dobré recenze na diskrétní vzhled, který je ideální pro ty, kteří chtějí na ruku dostávat nenápadná upozornění. Cenovka je ve srovnání s ostatními hodinkami na našem seznamu velmi pěkná a díky minimalistickému designu je tato dánská značka hodinek celkem oblíbená.

3. Hybridní chytré hodinky Withings Steel HR

Mezi hlavní funkce hybridních chytrých hodinek Withings Steel HR patří 24/7 monitor srdečního tepu, vodotěsnost do 50 m a upozornění ze smartphonu (jako je volání, SMS a upozornění na aplikace). Má také funkci Multisport Tracking pro tréninky, která se zaznamenává a vše rekapituluje pomocí aplikace Health Mate; a také má sledovač spánku.

Funkci sledování lze použít v mnoha různých fitness aktivitách, jako je chůze, běh a plavání. Má také GPS, která uživateli umožňuje sledovat průběh aktivity.

Hodinky lze také přizpůsobit různými barvami řemínku a materiály, jako je kůže, silikon a kov. Tyto hodinky se mohou pochlubit vysoce kvalitním materiálem z nerezové oceli 316L s dobíjecí baterií, která vydrží až 25 dní.

Withings je francouzská značka známá výrobou inovativních zařízení, jako jsou monitory krevního tlaku a hodinky pro sledování aktivity.

hodinky Withings Steel HR
hodinky Withings Steel HR

Trochu historie o značce: V roce 2016 koupila Withings společnost Nokia za 191 milionů dolarů. Tato akvizice, která z ní ve skutečnosti udělala divizi společnosti Nokia Health, změnila značku produktů Withings. V roce 2018 však zakladatel Eric Carrell koupil svou společnost zpět od Nokie, a tak byla opět nezávislá.

4. Fossil Q Hybrid Smartwatch

Chytré hodinky Fossil Q Grant nabízí sledování aktivity (ušlé kroky a spálené kalorie), přizpůsobitelná tlačítka (pro ovládání hudby a dat), sledování spánku, sledování cílů. Díky funkci Bluetooth se budete moci připojit ke svému telefonu – pokud dojde k upozornění, dají vám hodinky vědět bzučením. Tyto funkce lze využívat na zařízeních Android™ OS 5.0+ a iOS 9.0+ pomocí aplikace Fossil.

Značka tyto hodinky nazývá „klasickým hybridem, který vypadá jako klasické hodinky, ale působí jako chytré hodinky“. Ve skutečnosti hodinky Fossil Q Hybrid získaly mnoho dobrých recenzí nejen na skvělý design, ale také na funkce a cenu hodinek.

Mezi další funkce patří více časových pásem, stopky, upozornění na vyzvánění telefonu, které vám umožní najít telefon, když se ztratí, připomenutí data a ovládání hudby. Můžete také fotit stisknutím tlačítka na telefonu.

Fossil Q Hybrid
Fossil Q Hybrid

Nemusíte se starat o neustálé nabíjení, protože životnost baterie může trvat šest měsíců až rok. Jsou také voděodolné, takže se nemusíte bát, když s nimi třeba zmoknete. Mnoho lidí také poukázalo na elegantní design hodinek – kromě výměnných řemínků (hodinky jsou kompatibilní se všemi typy 22mm řemínků).

A dále si o hybridních hodinkách přečtěte

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  + There are no comments

  Add yours

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.