TOP 5 hodinek, které vlastní Cristiano Ronaldo

Estimated read time 4 min read

Když máte hodnotu skoro 3 miliardy korun (cca 100 milionů eur), můžete si určitě užít těch nejlepších věcí, které život nabízí. Ať už se jedná o super sportovní vozy, mnohamilionová sídla, jachty nebo horologické novinky (prostě top luxusní hodinky).Cristiano Ronaldo se svým pozitivním vztahem k luxusu ani moc netají, jeho luxusní věci si často můžete prohlédnout v různých dokumentech, kterých je jako máku, nebo na jeho Instagramu.

Cristiano Ronaldo je vrchol potravinového řetězce FIFA – často jezdí v Bugatti a Lamborghini. A ano, od jeho kolekce hodinek určitě můžete očekávat stejnou úroveň extravagance.

Prostřednictvím jeho Instagramu jsme i my nahlédli do několika novinek ze sbírky hodinek Cristiana Ronalda. Zde jsou hodinky, které nás oslnily.

1. Hublot Masterpiece MP-09 Tourbillon Bi-axis

Hodinky Hublot Masterpiece MP-09 Tourbillon Bi-axis | Zdroj: Instagram CR7
Hodinky Hublot Masterpiece MP-09 Tourbillon Bi-axis | Zdroj: Instagram CR7

Začněme něčím trošku zvláštním. Tyto hodinky Hublot, které stojí bratru 1,2 milionu dolarů, jsou vyrobeny z 18K růžového zlata a jsou osazeny diamanty. Už nějakou dobu sledujeme Hublota a můžeme s jistotou říci, že toto jsou možná zatím jejich nejsložitější hodinky. Se samonavíjecím kalibrem nabízí 5denní rezervu chodu, která může pohánět jeho dvouosý tourbillon.

2. Cartier Santos 100 XL Chronograph

Hodinky Cartier | Zdroj obrázku: Instagram CR7
Hodinky Cartier | Zdroj obrázku: Instagram CR7

Většina lidí asi věří, že Cartier vždy byla a je značka luxusu a vkusu. Hodinky Cartier Santos 100 XL Chronograph mají čistý, elegantní a luxusní vzhled a opravdu nadčasový design. Doplňte tyto hodinky o diamantové pouzdro a máte opravdovou luxusní podívanou. Tyto hodinky mají pouzdro z bílého zlata a jsou osazeny diamanty. Počet těchto hodinek je omezen na pouhých 5 kusů a stojí pěkných 90 250 dolarů.

3. Franck Muller ‘Cintree’ Tourbillon

Hodinky Franck Muller Cintree Tourbillon | Zdroj obrázku: Instagram CR7
Franck Muller ‘Cintree’ Tourbillon | Zdroj obrázku: Instagram CR7

Údajně byly tyto hodinky vytvořeny speciálně a výhradně pro Cristiana Ronalda. Na fotografii výše stojí vedle své přítelkyně a má na sobě jediný kousek Cintree Tourbillon na světě – hodinky mají elegantní pouzdro z bílého zlata a celé jsou osázené diamanty. Uvnitř je malý hodinářský zázrak, tourbillon, srdce hodinek. Ronaldo to oficiálně nepotvrdil, ale spekulovalo se, že hodinky byly prodány za zhruba 1 500 000 dolarů.

4. Girard Perregaux Planetarium Tri-axial

Hodinky Girard Perregaux Planetarium Tri-axial | Zdroj obrázku: Instagram CR7
Hodinky Girard Perregaux Planetarium Tri-axial | Zdroj obrázku: Instagram CR7

Cristiano Ronaldo si na horním obrázku užíval nádherného západu slunce a měl na sobě kousek, který díky své velkolepé vysokorychlostní 3D rotaci svého tourbillonu skutečně vzdoruje gravitaci. GP Planetarium Tri-axial se také může pochlubit pozemským glóbem, který se otáčí synchronně se Zemí. Určitě nabízí intuitivní pohled na čas po celém světě. Prostě dokonale unikátní hodinky. Cristino je rád středem pozornosti, a tyto hodinky k tomu přispívají.

5. Breguet Classique ‘Grande Complication’ 5349PT

Breguet Classique ‘Grande Complication’ 5349PT
Breguet Classique ‘Grande Complication’ 5349PT | Zdroj obrázku: Instagram CR7

Někdy prostě nepotřebujete důvod. I když to může být jen pěkný, ležérní večer, Cristianovi to nebrání v tom, aby si na zápěstí navlékl hodinářskou novinku, jako by se připravoval na přebrání cenu Zlatý míč za nejlepšího fotbalistu světa. Tyto nádherné hodinky jsou poháněny dvěma nezávislými tourbillony. Luneta a pouzdro jsou osazeny celkem 107 diamanty. Zlatý prsten a středová destička přidávají dalších 310 briliantových diamantů. Toto mistrovské hodinářské dílo má cenu nějakých 802 000 dolarů.

No, nejsou to zrovna hodinky pro smrtelníky. 🙂

A dále si přečtěte

  Pavel Horelica

  Mám rád hodinky. A rád o nich píšu.

  Hodinkám jako takovým jsem přišel na chuť už v dětství.

  Další články:

  Další články autora:

  1 Comment

  Add yours

  + Leave a Comment

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.