VeryFit 130Plus Color DIX06 Purple

VeryFit 130Plus Color DIX06 Purple

VeryFit 130Plus Color DIX06 Purple

1 130,00 

EAN: 9120077176710 Katalogové číslo: hvf009 Štítek:

Popis

Bez hodnocení.

Rozhodli jste se začít žít zdravěji? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Tím nejlepším sparing partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nové generace – VeryFit 130Plus Color HR. Fialový silikonový řemínek tvoří s pouzdrem jednolitý celek, náramek je tak velice příjemný na nošení. Barevný displej je přehledný, funkce na něm se ovládají jediným tlačítkem. Unikátní je i samotné nabíjení – jakmile vyndáte pouzdro z náramku, odhalíte USB konektor, který přímo připojíte k vašemu počítači nebo k powerbance. Odpadá tak neustálé hledání nabíjecího kabelu.
Náramek se připojuje k mobilnímu telefonu pomocí aplikace VeryFitPro, která je kompletně v češtině. O veškerých aktivitách (počet ujitých kroků společně s orientačním počtem spálených kalorií), průběhu tepové frekvence a kvalitě spánku vás informují přehledné grafy.
FUNKCE:Monitor srdečního tepu: Integrovaný monitor srdečního tepu měří v malých intervalech 24 hodin denně vaši tepovou frekvenci. Máte tak neustálé informace o tepové frekvenci během dne i během vašeho tréninku.
Celodenní aktivita: Náramek počítá během celého dne počet kroků a orientační počet kalorií, které spálíte. Lze si nastavit u upozornění na dlouhé sezení – kdykoliv bude čas vstát a trochu se protáhnout, náramek vás jemnými vibracemi upozorní.
Režimy pro různé sportovní aktivity: Můžete si vybrat sport, který budete s náramkem na zápěstí provozovat. Na výběr máte běh, chůzi, fitness cvičení, jízdu na koni, turistiku, horolezectví, skákání, basketball, badminton, apod.
Monitor spánku: Náramek automaticky pozná fázi spánku, ve které se nacházíte i dobu spánku. Po synchronizaci s mobilním telefonem si můžete v aplikaci prohlédnout v přehledném grafu kvalitu svého spánku.
Notifikace z mobilního telefonu: Po propojení s vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozím hovoru, SMS, notifikaci s Facebooku, Twiteru, WhatsAppu,… Stačí jen nacházet do deseti metrů od mobilního telefonu.
Ovládání fotoaparátu: K aktivaci spouště stačí stisknout tlačítko na náramku nebo otočit zápěstím.
PARAMETRY:Kompatibilita s mobilním telefonem: Android 4.4 a vyšší; iOS 7.0 a vyššíVoděodolnost: IP67 – vhodný pro povrchové plaváníDisplej: dotykový; 0,96“ OLED barevnýBaterie: 65 mAh; výdrž v pohotovostním režimu 7 dnů; doba nabíjení 1 – 2 hodinyProvozní teplota: -10 až +45 °CBluetooth: 4.0+EDR; dosah 6 – 10 metrůSenzor tepové frekvence: Silicon labs Si1142Pohybový senzor: Kionix kx022-1020Procesor: Nordic nRF51822

Ohodnoťte

Brand

Chytré hodinky VeryFit

VeryFit je značka chytrých hodinek a fitness náramků. Tyto hodinky a náramky jsou ideální, pokud jste se rozhodli začít žít zdravěji. Proč? Základem zdravého životního stylu je kromě jiného i pravidelný pohyb. Skvělým partnerem pro váš každodenní život je fitness náramek nebo chytré hodiny. Motivují vás a měří váš výkon. Zkuste značku chytrých hodinek VeryFit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VeryFit 130Plus Color DIX06 Purple”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *